за изрусяването

  • 1 327
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
 Confusedздравейте мацки,хайде сега русите и компетентните да идват на помощ Laughingситуацията е следната;винаги съм била руса,но като забременях се направих на тъмни ки4ури,стоеше много яко,но пусто пак реших да съм руса 4е маи най ми отива.веднага щом спрях да кърмя се намацах но уви ве4е месеци се лутам на каква боя да се спра не оби4ам много да ги сменям ,4е нали хубавия цвят става с наслагване на един и същ номер и боя Laughingв4ера се правих с палете ама много е силна и не ми се ще да я боядисвам с нея всеки месец.двоумя се за гарние,кажете някои други марки и съответно цените[без лореал].мерси предварително Laughing

# 1
  • Мнения: 4 546
аз се мацам с гарние. обикновената им е 3,90-4лв, а има и други видове - те са по-скъпички. последно се мацах с гарние nutrisse. струваше 6,80, но МНОГО повече ми харесва от обикновената.

# 2
  • Мнения: 5 299
Мисля, че трябва първо да си обезцветиш кичурите - само с боя трудно ще стане Laughing

# 3
  • Мнения: 730
И аз с какви ли не бои се мацах и все става едно жълтаво,а аз искам сивкаво,последно се правих с палетеА10 и стана върха,пощипва бая след блондора,ама си струва все пак жертвата 4470

# 4
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Много зависи първо от естествения ти цвят на косата и второ доколко самата ти коса се поддава на боядисване.
Приятелката ми е светло-кестенява, клоняща към рижаво. Независимо какъв цвят иска да си сложи на косата, дали по-тъмно или светло не става. Ако случайно хване, хвана й именно Лореал, стана черна и след месец боята падна.  Сега реши да се прави златисто-руса и успя, но с Рилкен - Силкен колор. По съвет на фризьорката, защото боята е гръцка, а гърките имат предимно като нейната гъста и трудноподатлива на обработка коса и затова боята е особено силна.

Аз съм пепелно руса и затова си правя с Лонда златистия цвят. Спрях се на нея, защото щади самата коса, иначе каквото и да сложа винаги ми е хващало колкото и малко да стоя с него, ако е повече от 10 минути става много зле - все едно руса перука.

За боя върху друга - по-добре се консултирай с фризьорката, защото моята ми обясняваше защо не можело сега да си сложа естествения цвят просто ей така и да стане, ама толкова и запомних. Реших просто да отида тя да ме направи.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мисля, че трябва първо да си обезцветиш кичурите - само с боя трудно ще стане Laughing
да задължителн0 е да се овезцветиш и след това боята

# 6
  • Мнения: 7 430
И аз ти препоръчвам Палетте - като си бях в Бг, единствено и само нея използвах - спомням си, че струваше около 5лв и ме устройваше идеално

А за кичурите - както са ти казали момичетата - трябва обезцветяване

За Гарние - не съм доволна, понеже нали е на билкова основа и след първта седмица вече ми е измита и става жълтеникава.За съжаление тук все още не мога да си намеря подходяща боица за мойта главица

 Wink

# 7
  • Мнения: 181
 Grinningама то аз съм ве4е руса нямам ки4ури,само дето се 4удя за боята,а с лонда се правих преди год. ама ве4е незнам каква е като ка4ество,преди много ми пасваше

# 8
  • Мнения: 4 212
Аз ползвам Гарние, ей на преди 2 4аса се боядисах, много лека боя е и съм много доволна, моята коса е светло кестенява и я правя тъмно руса, по скоро бежево русо, става от раз и има блясък, за цени незнам как са в България. Има няколко модификации на Гарние.
Ползвам тези варианти на русото.



тъй като имам бели коси, вторият варинат за мен е по уда4ен и ползвам този цвят.


а това е ако искаш да изсветлиш пове4е от 2 тона

# 9
  • Мнения: 3 575
И аз така и не разбрах защо просто не отидеш на фризьор???

Тва са си живи експерименти с косата  Naughty

# 10
  • Мнения: 181
 Grinningне смятам за експеримент това да си боядисваш косата в домашни условия,добре бе ще те направи фризьора  е после всеки месец нали пак ще мажеш  или пак при фризьора.да уто4ня все пак 4е съм руса а не 4ерна 4е да ме прави професионалист. Laughing

# 11
  • Мнения: 6 243
Grinningне смятам за експеримент това да си боядисваш косата в домашни условия,добре бе ще те направи фризьора  е после всеки месец нали пак ще мажеш  или пак при фризьора.да уто4ня все пак 4е съм руса а не 4ерна 4е да ме прави професионалист. Laughing
Ти утрепа рибата! Ми естествено, че всеки есец ще те маже фризьора! Какво толкова чудно има в това. А пък за изрусена коса да се правят такива неща в домашни условия за мен е ненужна смелост.

На въпросът ти - аз лично не съм доволна нито от Палете, нито от Гарние, но сякаш Гарние бяха по-зле от двете. Не са им хубави окислителите и цвета не се получава като на каталога.

# 12
  • Мнения: 3 575
От собствен опит казвам, че за русото си трябва фризьор.
Мъчила съм се и сама, и после попаднах на професионалист.

Нормално е всеки месец да ходиш за корени и матиране, ако не искаш да жълтее.
Ти сама можеш ли да го направиш вкъщи?

# 13
  • Мнения: 730
Естествено,че особенно за русото е нужно да посещаваш всеки месец фризьорски салон Peace

# 14
  • Мнения: 4 212
от 18 години се изрусявам, уверявам ви, 4е не е необходим фризьор, освен ако не искате да си "остави" ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт