отглеждам булдог или дори по-страшно животно!

  • 980
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 892
Помагайте, защото това дете ме изяде!  Sick Хапва по 1-2 пъти на ден нещо различно от кърма, но е без заместено хранене. Преди време се сдоби с 2 зъба, очаквам включване и за още  Rolling Eyes. Лошото е, че хапе до кръв! Рязко стисва зъби в основата на зърното или през половината му и започва да дърпа и да се бори с него като куче с кокал  #2gunfire През това време от гърдата се леят кръв и кърма  ooooh! Положението е такова от няколко дни, всичките ми тениски са с кървави петна, а мен ме боли повече от рагадите в първия месец! Тогава поне венците бяха леко тапицирани, а сега зъбките-триончета ...  Shocked Опитах караница, размахване на пръст, демонстративно прибиране на нахапаната анатомия, лишаване от манджа - малката муцунка се залива от смях  Whistling Не хапе само когато суче нощем /въпреки, че разраненото боли/, но не мога да я държа гладна денем!!! Приемам идеи всякакви, защото до сега единственото което измислих е ускорено заместване на храненията, а баща й я заплаши с адапте  Mr. Green За съжаление не ми се иска да стигам до тези два крайни варианта! Не мога да я кърма само, когато е сънена денем, защото спи от няколко дни по 2 пъти дневно по-дълго време /а така чаках този момент ... да не се приспиваме по 5 пъти на ден  ooooh!/ Благодаря предварително! И само не казвайте, че е период, който ще отмине, защото докато отмине ... на чужди цици и 100 зъба са малко  Mr. Green

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А кога хапе?Обикновено хапят,когато вече са се нахранили - на твое място като видя,че започва да разрежда честотата на преглъщане и да се оглежда,веднага бих я махала.Ако е гладна,ще писне за още манджа и ще яде - а ако целта и била вече да почва да се маймуни,ще остане с пръст в устата (или без него Laughing).
А пробвала ли си вместо да я дръпнеш от гърдата,като се опита да те захапе,да я притиснеш към гърдата,така че да й се запуши нослето и да не може да диша - това моментално кара да си отвори устата и е доста по-неприятно за нея от това просто да я махнеш.
С риск да ме ухапеш Laughing,ще потвърдя,че е период - интересно й е за какво са тези зъбки и какво може да прави с тях.Може да пробваш да даваш заместители - нещо да надъвче преди да предложиш гърдата и веднага след като вземе да се разсейва и да не яде като хората - примерно мокра хавлиена кърпичка или нещо подобно,което на воля да може да тероризира вместо многострадалните цици Grinning
Бързо да минава Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Пюре от сини сливи му е майката Peace
 hahaha hahaha hahaha
И понеже ми е идеен ден днес да ти кажа как съм установила, че най-бързо пуска захапката - стисваш го за носа и то понеже не може да диша, ще не ще- пуска, кво да прави Mr. Green
ей, ако не съм аз да ви науча  umnikuu
 Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 4 381
Колко познато ми звучи. Моята мома така ме беше перфорирала, че чак гной започна да тече от дупките. Потвърждавам, че е само период. При нас отмина за месец. Не през целия месец ме е дъвкала, но за този период и мина мерака изобщо да пробва. Действала съм по описания от Хедра начин - от викане, махане от гърда, сърдене, притискане... Зависи от случая. В началото като я махах от гърдата и й обръщах гръб. По този начин показвах, че се сърдя. Тогава ме гледаше с едни въпросчета в очичките, а аз обяснявах колко ме боли. Скоро пак ме гризна, но искаше да си играем и ме гледаше едно лукаво.
Бързо да минава.

# 4
  • Мнения: 590
bubanka,  наистина е период. Съвсем доскоро Ели ме хапеше по десетина пъти на ден. До кръв не сме стигали, обаче ме болеше зверски и много често плачех Cry А, и тя вече има 10 зъба - малката ми акулка (баща и я нарича баскервилското куче). И нищо не действаше - караници, махане от гърдата, плач от моя страна. Според мен причината е от болката във подутите венци докато суче. Опитва се да ги чеше и то най-вече когото попривърши с храненето.  Аз просто нямах алтернатива, защото тя е много злояда и кърмата все още и е основната манджа. А, адапте не ще и да вкуси Sick
След като избиха първите кътници е по-добре - хапе само понякога закачливо в края на кърменето.
Можеш да опиташ да си държиш показалеца под брадичката и, сгънат като кука и като усетиш да захапва мигновено го слагаш в устичката. Незнам дали ме разбра.
Предложенията  на Хедра - също ми изглеждат разумни.  Ако смяташ че я болят венците, можеш да използваш нещо охлаждащо преди кърмене.
Дано по-бързо минава и при вас Grinning

# 5
  • Мнения: 8 451
Мен също ме сръфа на няколко пъти.Толкова силно,че видях звезди посред бял ден.После два-три дни след това бяха страшни болки при сукане,дори белег имаше,но мина от само себе си.Не ме е ръфала от известно време,дано не се повтаря,че е много гадно.А най-лошото е,че ти се оцъкляш от болка,а бебо стои и те гледа дружелюбно право в очите и...не пуска.Това със запушването на носа е идея,Белинда!

# 6
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Стига, бе т'ва е много гадно.А аз компетентно обяснявам навсякъде, като ме питат как го кърмя със зъбки,че кърмачетата, бла, бла, не е възможно да хапят като сучат. Joy.И наистина убеждавам.А вие сега тук ме хвърлихте в джаза, леко съм се сдухала май. Blush
За протокола, моя не ме е хапал.

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тръпки ме побиха...   Shocked  Мен ме е ухапала два пъти досега, но аз така й се скарах, че едва ли ще посмее пак!  Я ме е ухапала до кръв, я съм я отбила още същия ден... и без това отдавна й се каня...  Twisted Evil 

# 8
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Нещо подобно се получи и при нас преди време,когато дъщеря ми беше само на 5 мес. и половина и извади няколко зъба навенъж. Това което ми помогна на мен беше да я кърмя в сънено състояние (но това помага само през нощта), а през деня й давах преди кърмне за 5-10 минути някаква чесалка или играчка. Когато ме захапваше казвах остро на висок глас, но не много силен: НЕ, и й обяснявах, че така не трябва да прави, защото много ме боли и си прибирах едролиите обратно в сутиена Mr. Green. Сега не знам колко и какво е разбирала, но за една - две седмици се отучи. Така че и при вас ще мине скоро, пожеавам ви го от сърце, понеже наистина е болезнено. Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт