Къде в Пловдив??? - 28

  • 56 980
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Някой да ми препоръча добър хомеопат за деца, на който може да се разчита-тоест вдига си телефона като има нещо спешно и си следи състоянието на пациентите, а не просто взема пари за един преглед като са болни децата....
Ще съм много благодарна ако споделите, знам, че тук всичко знаете:)
Аз съм доволна от Ралица Трифонова, класически хомеопат е, при нея сме цялото семейство. Ако имаш интерес пиши на лични да ти пратя телефона й  Peace

Да,но тя приема само в Пазарджик,нали???И при нея е доооста по-скъпо.

# 211
  • Мнения: 14
някой питаше за тел на Медицински център "Вела" ,032512966,0878641919

# 212
# 213
  • Мнения: 480
За Кючука не знам, но в Юск има много голям избор Peace
Мислех, че ще ми се размине ходенето към Тракия, но явно не би. Мерси  Simple Smile

Някой знае ли къде има и колко струва хубав дартс, за големи? Може и електронен.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Някой да ми препоръча добър хомеопат за деца, на който може да се разчита-тоест вдига си телефона като има нещо спешно и си следи състоянието на пациентите, а не просто взема пари за един преглед като са болни децата....
Ще съм много благодарна ако споделите, знам, че тук всичко знаете:)
Аз съм доволна от Ралица Трифонова, класически хомеопат е, при нея сме цялото семейство. Ако имаш интерес пиши на лични да ти пратя телефона й  Peace

Да,но тя приема само в Пазарджик,нали???И при нея е доооста по-скъпо.
Не е вярно, кабинета й е в една от пресечките на Малката главна. За скъпо - не знам какви са цените при другите, за да сравнявам.

# 215
  • Мнения: 4 302
За Кючука не знам, но в Юск има много голям избор Peace
Мислех, че ще ми се размине ходенето към Тракия, но явно не би. Мерси  Simple Smile

Някой знае ли къде има и колко струва хубав дартс, за големи? Може и електронен.

Купували сме от Спорт депо, мисля че не беше електронен 26-30 лв. Но беше преди година и половина някъде.

# 216
  • Мнения: 194
Някой скоро да купувал детски халат за баня? newsm78Ще съм много благодарна да ми кажете откъде да купя, но да е от хубавата качествена хавлия за 7-8г. дете.Благодаря.

# 217
  • Мнения: 0
Моля препоръчайте курсове по анлийски език за начинаещи на нормална цена!

# 218
  • Мнения: 5 592
Курсовете в YMCA цък  са около 60 лв за ниво.Системата е "side by side".Провеждат се във време,удобно за работещи/учащи.Може да ги попиташ за повече информация.Сега видях,че тази неделя би трябвало да стартира Първо ниво в неделя сутрин.Обади се и ги питай,обикновено първата среша е опознавателна и нищо не си пропуснала.Аз лично не съм изучавала английски преди и за мен беше полезно Peace

В този ред на мисли-желаещи за ТРЕТО ниво има ли?

# 219
  • София
  • Мнения: 2 846
Някой скоро да купувал детски халат за баня? newsm78Ще съм много благодарна да ми кажете откъде да купя, но да е от хубавата качествена хавлия за 7-8г. дете.Благодаря.

В магазина на Маркет Центъра на Кап. Райчо ще намериш със сигурност, но цените ми се струват високи. Сравнявам цената на детски халат на Яна Панагюрище - от Дграския пазар го купих за 14 лв, тук ми го предлагаха за 23 лв. Във Форума им е другия магазин на тези от Капитана, тъй че предполагам цените са им еднакви. Ако можеш, провери и на други места, можеш да попаднеш и на по-евтино.

Да ви питам ...Къде сте видели конструктори с метални части и сглобки...Ето такива...http://www.zigifly.com/images/eiTech/c62_580px_01.jpg
В Хиполенд, а също в Гранда в магазините за играчки, скоро ги гледах.

Кажете къде в Кючука има разнообразие на хубави свещи? Искам широки декоративни свещи, може ароматни.
Брокатите в лев-а ми идват доста  Sick  

Девер ми подари такава кола в събота на дребния, от Джъмбо беше за 6 лв.

Някой питаше за детски очен лекар - снощи водих малкия при д-р Катя Пенева в Гранда за профилактичен преглед- доволна съм, отнесе се много внимателно с детето, работи с ЗК, препоръчвам я. Личната ми препоръча и д-р Лесинска - в района на ВХВП й бил кабинета.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Аз се опитах да заведа малката на преглед при д-р Лесинска.Е,не успях!Взех си направление и в уречения ден и час отидохме.Намерихме кабинета,който се помещава в една доста стара къща.Не знам защо изобщо се нарича кабинет,като просто приема в една стая на 3-тия етаж.Чакахме около час,час и половина.През това време постоянно идваха разни баби и тя ги привикваше поименно"Айде,Марче,влизай","Айде,........,ти си" и т.н.нашия ред така и не идваше,заради приходящите,а имаше и друг човек преди нас.Капака беше когато от другата преходна стая започна да се стели цигарен дим #Crazy.Не можах да повярвам и отидох да видя какво става.А там си стой един мъж,не знам какъв се пада,не беше от пациентите,пепелника с три пресни фаса пред него и до ръката му цигарите.Навсякъде затворено,стоя бременна и с малката си дъщеря в някаква стара скапана къща и му дишам на този фъшкиите.Ще ме извинявайте,но това не се връзва с представата ми за преглед при доктор.Така и не разбрах какви са професионалните й качества като лекар,но обстановката и чакането час и половина на цигарен дим ми дойдоха в повече.Взех си детето,излезнах и си записах час при детски офталмолог в Луксор.

# 221
  • Мнения: 74
Момичета, а да знаете ателие или обущар може би  newsm78, където да поправят едно кожено яке- подмяна на цип и боядисване ?
Живея в Мараша, споделете моля, ако знаете в района   bouquet

# 222
  • Мнения: 9 077
Електронен дартс имаше в Метро, цената беше около 50 лв. Купували сме за подарък, хубав беше.
Детски халатчета - препоръчвам магазина на Кап. Райчо, споменат вече. Днес бях до там всъщност Simple Smile Във Вис Виталис има детски халати, тяхно производство и на Бебето (тези са скъпички, комплект халатче с чехлички е около 45лв.), но за размери не съм сигурна дали има за толкова голямо детенце. Халатите на Яна обаче и аз ги предпочитам, но от Метро ги купувам, където не знам дали има детски...
Офталмолог - ставам банална, но препоръчвам с две ръце Катя Пенева.

Благодаря на всички, които ми писаха за палта и якета, днес по случайност минах през Кап.Райчо и в магазин Аква намерих каквото ми трябваше Hug Между другото, има доста намалени неща, струва си да се погледне.

# 223
  • Мнения: 28
Има ли изобщо рок клуб в Пловдив? Ако да - кой е най-известният?  newsm78

# 224
  • Мнения: 11 475
Polinero Place  Peace

Общи условия

Активация на акаунт