Нещо по различно при момченцата

  • 1 299
  • 24
  •   1
Отговори
Кажете ми кога се "забелва" чурчето при момченцата?Има ли определена възраст/в кой месец/?

# 1
# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Започнах след като стана на месец.На консултациите педиатърката дърпаше малко по-силно, ако се налагаше.Около 3-ия месец каза, че сме се разминали с хирурга, т.е. че всчко е наред.
Сега искам да си дадете мнението:
 В Англия ЗАБРАНЯВАТ забелването докато детето стане на 3 ГОДИНИ?! #CrazyТова според вас нормално ли е? Не зараства ли кожичката до тогава ThinkingАз не ги слушам, но на няколко пъти ми правят забележка Crossing Arms
 Светле, извини ме че се намесих в темата ти!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 547
 #Crazy

И що тази тема е тука?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз това се питах newsm78 newsm78/модераторките празнуват/
ама аз започнах след първия месец!

# 5
  • Мнения: 2 672
нашата лекарка каза ,че като навърши годинка ще го види и ще прецени тогава , иначе по-рано е излишно

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
От както сме се прибрали от родилния.Задължително всяка вечер,по време на баня Peace

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
От както сме се прибрали от родилния.Задължително всяка вечер,по време на баня Peace


И ние така

# 8
  • София
  • Мнения: 1 057
Всеки педиатър има собствено мнение. При всяко дете е различно. Някои наистина се разминават с хирурга, други не. По препоръка на нашата докторка, забелвам кожичката от втория месец, надявам се да ни се размине... Wink

# 9
  • Мнения: 1 555
От както сме се прибрали от родилния.Задължително всяка вечер,по време на баня Peace
  И при нас така

# 10
  • Мнения: 878
e dobre de ,ama zashto sled kato go zabelvate ,vse pak ima opestnost ot hirurgicheska namesa  newsm78 .....oh s tezi churki ,goljam maitap shte sme  Crazy

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не съм забелвала, от време на време проверяваме как се движат нещата и си е почти забелена.
Има закачена тема за фимозата в Здравния форум.  Peace

# 12
  • Мнения: 247
Веднага след като ни изписаха, лекарите дойдоха да ни видят и казаха да започваме. Така всеки ден по малко го подърпвахме горкото и сега сме си добре. Няма смисъл да се изчаква, но всеки сам си преценява Naughty

# 13
  • Мнения: 4 629
Изобщо не се започва с това "забелване"

# 14
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Ние забелваме след 1-вия месец. Преди една седмица го забелих изцяло. Моята педиатърка каза да не пипам до една година, но разбрах, че после се водят на хирург или пък се дърпат силно и ги боли. Реших много внимателно да пробвам и ако мога да му спестя тази болка и успях  Wink. Иначе съм чела много по темата и отричат масово тази практика, но при нас мина безболеднено и сйм спокойно, така че не смятам, че сгреших  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт