Seboral Forte

  • 35 457
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Kupih si seboral forte.Na nego pishe che trqbva da se slaga 2-3 pyti sednimchno.Dali tolkova samo shte pomogne za premahvaneto na pyrhuta?I vyobshte dovolni li ste ot preparata?

# 1
  • Мнения: 5 313
Аз използвам Себорал форте и съм доволна.Мажа се на всяко миене ма косата,тоест през 3-4 дена.Имах доста пърхут и от както го използвам изчезна.Може и да си въобразявам,но мисля че косата ми расте по-бързо.Като четох упътването за употребата на Себорал форте останах с впечатлението,че само при гнездови косопад трябва да се мажеш всеки ден. 

# 2
  • Мнения: 181
 Laughingмъжо го беше ползвал то4но 2-3 пъти седми4но, имаше ефект Laughing

# 3
  • Мнения: 280
              Ползвах Себорал веднъж седмично, имаше  добър ефект още след първото нанасяне

# 4
  • Мнения: 2 534
При мен има ефект , а го ползвам само един път седмично .
Най-много ми допада цената

# 5
  • Мнения: 289
Преди 5-6 години бях прихванала ужасен пърхот, придружен с косопад. Майка ми ми донесе въпросния себорал форте. Вместо препоръчваните 2-3 пъти седмично, аз си впръсквах по едно малко шишенце от 10мл всеки ден. Косата ми се оправи за отрицателно време. Оттогава пърхот не съм имала. Аз ти препоръчвам да го използваш по същия начин ако имаш много пърхот. След като ти се оправи косата можеш да го слагаш веднъж седмично за известно време.

# 6
  • Мнения: 521
ami az da vi kaja nqmam mn pyrhut,no imam neshto kato lishei koito se luspi i ponqkoga izachezva.hodila sim na lekar i toi mi kaza che taka shte byde.zatova i reshih da opitam pyk i nali zasilva rasteja na kosata Flutter

# 7
  • Мнения: 5 313
ami az da vi kaja nqmam mn pyrhut,no imam neshto kato lishei koito se luspi i ponqkoga izachezva.hodila sim na lekar i toi mi kaza che taka shte byde.zatova i reshih da opitam pyk i nali zasilva rasteja na kosata Flutter
Опитай,мисля че ще ти помогне.

Аз съм доволна и от-стимуланта за коса на Икаров.
За растеж на косата се мажа и с хининова вода.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз го ползвам 2 пъти седмично вече от около месец и определено има ефект. Мисля, че няма смисъл по - честа употреба, да не се прекалява все пак. Wink

# 9
  • sofia
  • Мнения: 97
sladinka сестрами има същите лишеи и и казаха че са на нервна основа. Но все пак и тя се маза със Себорала и ефект има макар и само докато се мажеш с него. Така че пробвай може да помогне. Успех.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 779
Приятелят ми има такъв проблем - не само че има като лишеи по главата но има и малки ранички, които постоянно го дразнят. Себорал форте помогна само докато се мажеше с него. Досега не сме намерили нещо по-добро, но при него не е само пърхот както казах има и ранички.. така че би било логично с пърхота да се справя чудесно.

# 11
  • Мнения: 1 798
За мъжо го бях купувала, но впоследствие почнах да си мажа скалпа всяка седмица, косата ми расте по-бързо и явно не си въобразявам, защото има аналогични постинги. Flutter

# 12
  • Мнения: 302
Аз лично нямам пърхут, но се мажа със себорал за да ми расте по бързо косата и има ефект, както и хининовата вода

# 13
  • Мнения: 1 612
Съпругът ми го ползва от 1 година.
Мога да кажа смело, че това е единствения препарат против пърхут, който му действа.
През първия месец го ползваше 2 пъти в седмицата след като се измие и подсуши се намазва.
Втория месец се ползва веднъж седмично.
А след това 1 път на 2 седмици - като поддържаща терапия.
Лошото е, че ако се спре поддържащата терапия пърхута пак се появява.

# 14
  • Мнения: 1 232
 Flutterможе ли повече инфо,себорал форте,лекарствен препарат ли е какква е цената и големината на опаковката?

Общи условия

Активация на акаунт