ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

  • 978
  • 9
  •   1
Отговори
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Здраве и късмет ви желая!!!
В моя квартал е като на война - такъв грохот е, та чак е страшно! Предполагам навсякъде е така! Ама е  празнично! Целунах си бебето в дванайсет часа и разбрах, че съм имала най-щастливата година!
Дано 2006 донесе на всички ни много щастие!!!

# 1
  • Мнения: 1 343
Честита нова година милички !
Много здраве щастие и късмет , любов и повече усмивки.
Нека 2006 щастливи спомена съберем тази година !
Аз целунах Денис пожелах му много щастие здраве по лесно никнене на зъбките и да е много усмихнат ! И да разбрах че 2005 ми поднесе най - хубавия подарък едно разкошно фъстъче Simple Smile на което ще се радвам дай боже още дълги години!

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
HugЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА HugЗдраве,щастие и много усмивки на всички!
Нека всичките ви желания станат реалност!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЧНГ
който каквото търси - да го намери! Кой каквото иска - да го получи, а каквото му душата иска - да го срещне!
Желая много здраве, щастие и късмет, да срещнете вашето щастие, да го познаете и /най-важното/ - да успеете да го задържите! Желая много помощ и подкрепа, много разбиране и много женски и детски смях в домовете ви! Самотото да напусне, за да влезне любовта!

Салаи, миличка всички смеу с малката Веси - жива здрава, честити имен ден, много щастие и късмет и това да е последното й толкова тежко изпитание! Желая ти в най-скоро време да я гушкаш!

# 4
  • Мнения: 1 493
Честита нова година !

 Hug Praynig Peace


Да ни дари Господ с много здраве, щастие и любов !

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Честита Нова година!
Мили мами, желая ви през новата 2006 да срещнете човек, който да ви направи по-щасливи, по-усмихнати и по-спокойни. Бебоците ви да са много здрави и щастливи. Нека успеем да постигнем поне малка част от мечтите си и бъдем по-добри.

# 6
  • Мнения: 934
ЧЕСТИТА 2006 НА ВСИЧКИ ВИ. ЩАСТИЕТО ДА ВИ ПРЕСЛЕДВА НЕОТЛЪЧНО ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА, ДЕЦАТА ДА СЛУШАТ И РАДВАТ ДНИТЕ ВИ, И НА ТЕЗИ КОЙТО ИСКАТ ДА ПРИСТИГНЕ ПРИНЦА НА ЖИВОТА ВИ МОЖЕ И В БЯЛ РОЛС РОЙС:)))

ПО ЕДНО ОТ МЕН, ПОСЛУЧАЙ ИМЕНИЯ ДЕН НА МАЛКАТА МИ ШУШУЛКА.
beer Wine Glass

# 7
Salai, Честит Имен Ден на малката ти дъщеричка! Пийвам една чаша шампанско за нейно здраве! Успех!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 846
 Party Честита и от мен

# 9
  • Мнения: X
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ
Да сте живи и здрави и много много щастливи. Здраве, усмивки и късмет!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт