кога ви дойде цикъла след раждане

  • 5 050
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Кога ви изненада това забравено чудо Close и има ли някаква връзка при раждалите нормално и секцио? Мен снощи ме изненада, а си мислех, че ще минат поне повече от 3 месеца newsm78.
А и възможно ли е поради това, бебчо да беше толкова изнервен целият ден?

# 1
  • Мнения: 5 370
точно както и на теб ти е дошло-при мене закова на 2 месец.Стаси е роден на 06.03.,респективно аз имах първи цикъл на Гергьовден.
Според мене има повече връзка с кърменето. Лично моя милост очакваше това да се случи по-скоро,щото в края на първия месец бяхме изцяло на АМ.
Иначе съм секцио-не мисля,че има връзка.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
На мен все още не са ми дошли гостите........На всичкото отгоре, от Бъдни вечер насам не се кърмим. И сега чакам изненадата Grinning Че 16 месеца без М къде го дават Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 701
ГЕЯ на мен със сина ми ми дойде 3 месеца длед като срях да кърмя!Мисля,че е много строго индивидуално!А ти кърмиш още нали?Аз съм чувала,че докъто кърмиш не ти идвало ма знам ли? newsm78

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На мен ми дойде когато Георги беше на 7м след
това се кърмихме още 3/4м.Не мисля че има връзка
с начина на раждане,по-скоро е до организъм.
И да по време на цикъл бебето може да се изнерви
и дори да откаже да суче.
ЧНГ!!!!!!

# 5
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме .Секцио съм.
И аз мисля , че е до организъм.

# 6
  • Мнения: 730
На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме

И на мен така и продължаваме да се кърмим Peace

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 694
На мен ми дойде в края на четвъртия месец. Още продължаваме да се кърмим - и според мен е до организъм.

# 8
  • Мнения: 5 577
На 3 месец.

# 9
  • Мнения: 592
Сега разбирам, че това не е само мое претеснение. И на мен ми дойде точно по това време, проблема е че след две седмици /точно на 31,12,/ ми дойде пак и незнам дали това е нормално. И аз мислех да пусна тема, но сега ще се възползвам от твойта. Колкото разбрах от генеколога, това не пречи на кърменето, нито на нервността на бебето. Така, че продължавайте напред ....

# 10
  • Мнения: 3 069
След 1-то раждане ми доиде на 4-я месец, а след 2-то на 2-я месец.Не мисля,че има някаква връзка със секциото!

# 11
  • Мнения: 1 930
ГЕЯ на мен със сина ми ми дойде 3 месеца длед като срях да кърмя!Мисля,че е много строго индивидуално!А ти кърмиш още нали?Аз съм чувала,че докъто кърмиш не ти идвало ма знам ли? newsm78
Кърмя, да, аз затова съм учудена как така ми идва толкова рано....

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На 2-я месец след раждането

# 13
  • Мнения: 1 586
Вероятно си разредила храненията и са се появили по-големи паузи между кърменията? Или се е появила нощна пауза? Обикновено при поява на паузи над 4-6 часа между 2 кърмения, тялото получава сигнал да възстанови овулационния цикъл. Няма общо със секциото.  Докато се регулира цикъла след раждане може да има както по-големи паузи без цикъл, така и по-чести "зацапвания".

...Че 16 месеца без М къде го дават Mr. Green

Дават, дават, аз 2 години точно (включително бременността) изкарах без цикъл и никак не ми беше зле Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме .Секцио съм.
И аз мисля , че е до организъм.

И при мен така,но вече не кърмех

Общи условия

Активация на акаунт