Въпроси за градините?

  • 652
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 732
На 3.01 трябва да подам молба за градина .Въпросът ми е трябва ли да подам на няколко градини или само на една ? Ако е само в една ако не сме приети -какво? А ако е в повече от една те бележките от месторабота не се ли вземат в първата и ако им направя копие важат ли?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Таман се карам на моя, че още не ми е донесъл бележка от работата си.
Аз имам от моята, но е една, и аз не знам дали ще важи копие за другата градина  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 732
Леле никой ли не знае ?Във вас ми беше надеждата да разбера.

# 3
Podavaite vyv vsichki,koito sa  vyv Vashia rajonRoditelite se nasochvat tam kydeto im haraesva ili po mnenie na priateli ili druga informacia.Taka na edni mesta napliva e golam,a na drugi ne. Tova ne oznacjava,vhe ne sa tolkova dobri,kolkoto i drugite.

# 4
  • Мнения: 1 564
Момичета,какви документи се подават за прием в детска градина и колко време се чака за да ми приемат детето.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Момичета,какви документи се подават за прием в детска градина и колко време се чака за да ми приемат детето.

Понеже и на мен сега ми предстои подаване на молба за дет.градина, момичетата бяха ми отговорили в една моя тема, че се пише молба по образец, копие от акта за раждане на детето, служебни бележки на двамата родители, че са работещи... май това. Може би трябва да се направи и копие на личната карта, за да се удостовери, че живееш в района на дет.градина - но това не го знам със сигурност.

Мисля че май месец излизат резултатите и се изнасят списъците кой кой е приет.
 

# 6
  • София
  • Мнения: 11 114
Момичета,какви документи се подават за прием в детска градина и колко време се чака за да ми приемат детето.

Понеже и на мен сега ми предстои подаване на молба за дет.градина, момичетата бяха ми отговорили в една моя тема, че се пише молба по образец, копие от акта за раждане на детето, служебни бележки на двамата родители, че са работещи... май това. Може би трябва да се направи и копие на личната карта, за да се удостовери, че живееш в района на дет.градина - но това не го знам със сигурност.

Мисля че май месец излизат резултатите и се изнасят списъците кой кой е приет.
 


На мен такава бележка не са ми искали !

# 7
  • Мнения: 442
lili1, когато записвах мила за дг, написах молба свободен текст, носих копие от акта за раждане на мила ... и това беше. служебна бележка от местоработата не са ми искали (само в молбата упоменах къде работим аз и мъжът ми). подадох молбата в края на февруари (а дали не беше и март вече newsm78) и веднага ми казаха, че е приета. дадоха ми списък с необходимите изследвания, които трябва да се направят в разстояние на един месец, преди да тръгне детето на градина.
за твоя район, обаче, не е препоръчително да се бавиш с подаването на молбата. наистина най-добре е това да стане в първия работен ден след нг. всъщност мила е записана в дг, която не ни е в района по местоживеене, а ми беше удобна, защото беше в близост до местоработата ми. друг е въпроса, че когато тя тръгна на градина, аз вече бях бременна с радост и бях в болнични.
п.п. не знам дали съм ти казвала, че мила е в цдг иглика (на ул. видин, зад видеотека терминатор). доволна съм от градината, от госпожите, от лелките. директорката е много разбран човек. не са ми искали спонсорство под никакава форма.
успех!    

Последна редакция: пн, 02 яну 2006, 14:43 от Maika_Zaika

# 8
  • Мнения: 417
На мен и за двете деца не са искали служебни бележки. Само молба и акта за раждане. Живея в София

# 9
  • Мнения: 2 732
Благодаря Майке Зайке явно наистина само с тази градина стоят нещата така .

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Момичета,какви документи се подават за прием в детска градина и колко време се чака за да ми приемат детето.

Понеже и на мен сега ми предстои подаване на молба за дет.градина, момичетата бяха ми отговорили в една моя тема, че се пише молба по образец, копие от акта за раждане на детето, служебни бележки на двамата родители, че са работещи... май това. Може би трябва да се направи и копие на личната карта, за да се удостовери, че живееш в района на дет.градина - но това не го знам със сигурност.

Мисля че май месец излизат резултатите и се изнасят списъците кой кой е приет.
 


На мен такава бележка не са ми искали !

Може, не казвам нищо.

Една мама от форума води детето си в градината, в която смятам да подавам молба, специално за мен погледна на таблото с правилата за прием и там така пишело.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт