Д-р Емилова и гладните бебета?

  • 3 892
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 242
Маце глупости е заглавието на темата Wink
Това за заглавието сме го у4или още в 5 клас Simple Smile и ако ти не можеш да анализираш текс и да поставиш точно заглавие , не знам какво да ти кажа .

# 16
  • Мнения: 23
Можеш нищо да не казваш.Също може и да не се заяждаш и други работи може...

Какво искаш не мога да го сменя,не мога да върна часовника и да ти угодя(да направя проучване как да се казва темата).Ей това е много тъпо и аз не го разбирам,да се товари човек за такива работи.Много е лесно ще ти тегля една майна и ще ме блокират,но аз няма да го направя.  Hug

# 17
  • Мнения: 3 242
хахаха ти обаче не разбираш за какво говорим Simple Smile

# 18
  • Мнения: 23
Нещо като пояснение:

Чрез гладуването могат да се преодолеят възпалителни процеси, срастване на гениталиите при жената, при мъжа може да увеличим броя на подвижните сперматозоиди. Като резултат от гладуването, наистина имаме доста "гладни бебета на д-р Емилова".Това са деца, родени, след като родителите са "гладували" по нашата програма. Гладуването е един от начините за забременяване. Да, имам две внучета - близначки: Людмила и Весела. Бебетата на моята снаха Ружа и сина ми Живко бяха заченати точно след като майката направи 20 дни диета с плодове и мед. Бебетата живяха в една чиста утроба, майката се хранеше природосъобразно през цялото време на бременността им.

цялата статия  на адрес http://www.blitz.bg/article/3642

СТАТИЯТА ПО ДОЛУ Е МНОГО ИНТЕРЕСНА

другата статия:  http://www.eva.bg/categories/%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/61-% … %D0%B2%D0%B0.html

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 18:13 от marge simpson

# 19
  • Мнения: 739
Аз в момента съм минала на изцяло веган хранене (нищо от животински произход). По този начин се подготвям за житния режим през февруари. Това, което се надявам да постигна е едно изчистване на организма от шлаки и токсини и да подготвя тялото си за забременяване. Факт е, че преди да забременея с дъщеря ми бях вегетарианка и 6 месеца след това бебето стана. Не може да се храним безразборно с полуфабрикати, големи количества месо, мляко, рафинирана захар, чипсове и боклуци и да искаме да сме здрави. Начина ни на хранене в много голяма степен определя и здравословното ни състояние. В този смисъл, да, вярвам, че едно пречистване на организма чрез гладолечение може да помогне на жената да забременее.

# 20
  • Мнения: 23
Аз в момента съм минала на изцяло веган хранене (нищо от животински произход). По този начин се подготвям за житния режим през февруари. Това, което се надявам да постигна е едно изчистване на организма от шлаки и токсини и да подготвя тялото си за забременяване. Факт е, че преди да забременея с дъщеря ми бях вегетарианка и 6 месеца след това бебето стана. Не може да се храним безразборно с полуфабрикати, големи количества месо, мляко, рафинирана захар, чипсове и боклуци и да искаме да сме здрави. Начина ни на хранене в много голяма степен определя и здравословното ни състояние. В този смисъл, да, вярвам, че едно пречистване на организма чрез гладолечение може да помогне на жената да забременее.

Житния режим също е добър начин за пречистване на организма.Желая ти успех!

# 21
  • Мнения: 129
Здравейте, аз мисля, че е много добра идея да се направи детоксикиращ режим преди бременност. Аз самата също в момента съм на суровоядство, правя периодично такива курсове и се чувствам много добре. Гладолечението не е само за лекуване на здравословни проблеми, но е страхотен детокс режим (нещата са свързани), което според мен създава страхотна среда за здрави бебчета Simple Smile Надявам се, че скоро ще забременея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт