а кога се сваля обиколника

  • 1 010
  • 16
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
на кошарата.Все още сме с него и е много удобно когато проветрявам,защото не отива директно студ към нея.Той е много шарен -с мечета,облачета,сърчица.....а когато се храним изследваме стаята.Та затова се чудя кога?

# 1
  • Мнения: 1 588
Дъщеря ми е на година и половина и още сме с обиколник. Удобен е, и най-вече не си удря главата в дървените пръчки на леглото. През нощта, докато спи, тя много се върти и неминуемо се стига до това. Обиколникът омекотява ударите.

Имаше един момент, когато бях сложила обиколника така, че някои пръчки да минават пред него, за да може дъщеря ми да се хваща за тях и да се изправя. Сега пак съм го сложила по класическия начин, понеже тя стига до горния край на леглото и без да се хваща за пръчките.

# 2
  • Мнения: X
Аз не съм слагала никога.

# 3
  • Мнения: 1 489
И аз още не съм махнала обиколника.Не смятам и да го махам скоро,така ми изглежда по-весела кошарата.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 146
Аз много харесвам легълца с обиколник. Ама моята щерка още на 5 месеца взе да си завира главата между него и стената на леглото и се наложи да го махна от съображения за безопасност Sad Все искаше да види какво има от долу. Махнах го и не съм го слагала повече.

# 5
  • Мнения: 1 645
Ами и аз все още не съм свалила обиколника

# 6
  • Мнения: 7 837
Не смятам скоро да го махам. Прекалено много шава нощем на сън.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 242
Аз го бях свалила за лятото и като захладня пак го сложих.

# 8
  • Мнения: 1 410
Много започна да се мушка под него и се наложи да го сваля.

# 9
  • Мнения: 2 000
Щом не пречи не виждам причина да го сваляте. Ние нашия го свалихме към 7-8 месец, щото Митко като взе да се изправя на тях и непрекъснато им късаше връвките.

# 10
  • Мнения: 2 271
Аз не мисля да го махам скоро.Малката много се движи и си завира рьцете м/у решетката

# 11
  • Мнения: 2 784
Даже търся да купя още един, че като го сваля да го изпера, заграждам с одеяла. Маймунката много си блъска главичката насън в решетките, така че ни е много удобен. Може би като махна решетката, ще махна и обиколника. Т.е. след около половин година.  newsm78

# 12
  • Мнения: 5 577
Аз не съм слагала никога.

И аз, не съм забелязала нужда.  newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Махнах го това лято (малкия е на 2г 2месеца), но пък той спи при нас Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 309
Обиколника е цветен и мисля,че без такъв леглото ще изглежда като клетка.От всякъде решетки........а и омекотява ударите и пази завет.Нито заема място,защо да се маха

Общи условия

Активация на акаунт