Дрехи на едро

  • 71 715
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами.
Понеже това е един от най-големите форуми и е с доста посещаемост реших да се обърна към Вас. Надявам се да има компетентни хора, които да ми отговорят на въпроса или поне да ми дадат някакви насоки. Искам да отворя магазинче за дрехи  в София. Интересувам се ако някой се занимава с това или е запознат по въпроса от къде е най-изгодно да се пазарува на едро. Въртят ми се в главата - Илиенци, Женския пазар, Димитровградския пазар..... Къде според Вас е най-изгодно? Разглеждах и доста сайтове най-вече с китайски стоки, които наистина са на доста добри цени, но като сложим доставката и става доста скъпо.
Благодаря предварително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 87
Здравей,за дрехи за възрастни ли или за детски дрехи става въпрос?Имаш ли помещение вече и рег. фирма?

# 2
  • Мнения: 0
Става въпрос за дрехи за възрастни. Имам фирма, а помещението е набелязано вече Simple Smile

# 3
  • Мнения: 639
Зависи какви дрехи искаш да зареждаш.На Илиенци,почти всички дават на едро,разходи се един ден да се запознаеш с доставчиците,но от там всички магазинчета пазаруват.Кажи по точно какво искаш да предлагаш за да е по лесно да ти помогнем?

# 4
  • Мнения: 0
Искам да предлагам дамски и мъжки дрехи . Блузи, дънки....предимно младежки, свежи дрехи. И аз съм се ориентирала към Илиенци.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 639
Правилно започни от там,а с времето ще научиш нови и нови складове Wink На пътеките в Младост 1а има едно малко магазинче,казва се " Merry stile" до колкото знам и те дават на едро,много хубави неща имат.Ако имаш време се разходи да ги видиш.

# 6
  • Мнения: 0
Аз живея точно до Младост Simple Smile ще ми обясниш ли къде по - точно е това магазинче?
Благодаря предварително!  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 639
На пътеките където са Форнетите,като ги минеш продължаваш на долу,ще ти се падне от лявата страна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 0
I  az se interesivam ot tazi tema i mislq skoro vreme da si otvorq moi biznes no me interesuva ot kade moga da zarejdam kitaiski drexi?

# 9
  • Мнения: 87
Според мен на Илиенци няма да намериш нищо,там продават само боклуци.Аз се занимавам с търговия на детски дрехи.Най-важното е да си намериш качествен и надежден доставчик,след това да се опиташ да прескочиш всички т.нар складове,защото те продават скъпо и изяждат от печалбата ти.Разучи къде се шият разни ишлемета,създай контакти с производители  и други търговци.Другото много важно нещо е да се инициализираш в интернет-направи онлайн магазин или някакъв каталожен сайт-каквото и да е -така много повече ще разберат че те има,и ако не онлайн ще дойдат на място в магазина да пазаруват.В България много от фирмите не обръщат внимание на това и не им се дават пари,но не разбират че това е една от най-важните инвестиции,защото ти гарантира клиенти.Разучи пазара в Димитровград-там  можеш да намериш много стока.Във времето ще разбереш сама какво трябва да правиш,че да е успешен бизнеса ти.Успех!

# 10
  • Мнения: 639
sensen-Би ли споделила от къде зареждаш детски дрешки?

# 11
  • Мнения: 87
Аз пазарувам от Англия,Турция и Гърция.Много малко неща зареждам от нашите фирми,въпреки че има много добри попадения.Например миналата и тази зима целия сезон продавам комплекти-гащеризон и яке,и отделно само гащеризони.../или грейки както някои ги наричат/.В Англия има много хубави неща-бебешките babaluno,Minoti, серии са страхотни.....В Солун има пазар - трябва да улучиш деня в който идват контейнерите от Китай  Laughing -има марки;zara,next,M&S,oshkosh,majoral,mexx......какво ли не.А в Турция има всичко-но имай предвид че тя не е в ЕС-т.е плащаш мито и т.н.....

# 12
  • Мнения: 72
Като качество - цена най изгодно е от Турция!

# 13
# 14
  • Мнения: 0
Като качество - цена най изгодно е от Турция!
Бихте ли споделили някой сайт от който взимате детските дрехи?

Общи условия

Активация на акаунт