Дрехи на едро

  • 71 757
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 356
И аз се интересувам къде на едро детско  дрехи  , също и в Солун?
В едно квартално магазинче продават ишлемета на hm и george, някои знае ли от къде ги набавят.
Ще се радвам ако споделите и складове в бг.

# 31
  • Мнения: 0
 здравейте страхотни ВГ Мамчета  много обичам да ви чета а сега вече съм и част от вашия форум Тъй като и аз имам огромната желание за магазин за дрехи дамски  и мъжки бих искала да продължим темата има ли някакъв еквивалент на кей ню трейд,  но за дамски и мъжки дрехи тази тема вече   7 дни не ми дава мира  ще ви бъда много благодарна за съдействието   важно е за мен  прочетох де що има за тези сайтове  но много ми е висока цената на доставката и не ми се връзва с наемите  за моя град newsm78

# 32
  • Мнения: 0
zdraveite.iskam da otvorq decki magazin za drehi maximalno evtini i ako moje nqkoi da kaje kade e po evtino v sofia ili dimitrovgrad i koi den trqbva da otida da pazaruvam na edro

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте имам магазин за дамски дрехи, моля помагайте искам да зареждам разнообразни стоки , моля за инфо за борси . Благодаря ви Simple Smile Sad

# 34
  • Мнения: 237
Здравейте имам магазин за дамски дрехи, моля помагайте искам да зареждам разнообразни стоки , моля за инфо за борси . Благодаря ви Simple Smile Sad
Във фейса като дадеш търсене ти излизат страници на складове на едро и фирми колкото искаш

# 35
  • Мнения: 50
Здравейте интересувам се от дамски дрехи на едро,като тениски,клинове и спортни екипи.Дали можете да ми помогнете

# 36
  • Мнения: 2
Здравеите! Търся информация за пазара в Димитровград ,.някой може ли да ми каже със сигурност работното време и кога е за търговци на едро?
Аз търся предимно ДАМСКА КОНФЕКЦИЯ ако имате поглед да ме посъветвате за качество и нормални цени за търговци на едро!?

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, аз също започнах да работя с тях, за сега съм доволна, наистина някой неща не  пристигат, но пък те се обаждат и си пускам други. Като цяло съм доволна, най -вече от цените  Money Money За качеството е както каза Аничка, като цяло отзива ми за тях е положителен!

  Зравейте нов съм, също се интересувам от детски дрешки.
 Искам да попитам, някои продавал ли е български детски дрешки и как вървят на пазара.
 Замислям се от доста време дали неможе да отворя магазин с български детски дрешки.
  Вие как мислите, обръщам се към вас тъи като имате опит. Ще бъда благодарен ако споделите?

Общи условия

Активация на акаунт