препоръчайте ми столче за кола

  • 1 215
  • 9
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Моля препоръчайте ли столче за кола.Бебка е към 6 кг-гледах по магазините,че са от 0-9 и 9-18 кг.Какво е по-удачно да взема?

# 1
  • Мнения: 1 410
Големите столчета са за седящи деца.  Сама си прецени дали да вземеш сега малко и после голямо.

# 2
  • Мнения: 1 370
Ами не е ли още мъничка? Ние имаме на Premaman и съм невероятно доволна. То е от 6 месеца до 4 годинки

# 3
  • София
  • Мнения: 6 146
Ако ще пътувате надалече за седящо още ще ви е рано Но пък като знам, че нашата кошница вече е малка, а разходът е значителен мисля, че имаш 2 варианта:
1. Да купиш кошница за кола на старо на следващите 6-7 месеца. Ще ти излезне по-евтино, но гледай до кога и е срока на годност!
2. Май съм гледала седящи столчета, които са и за по-малки бебета. По-скъпи са, но си заслужават.
Подбери сигурна марка!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Купи си столче 0-18кг.Те имат доста положения на гръбчето и стават за съвсем малки деца.А за марката сама прецени,взависимост от средствата ,които можеш да отделиш

# 5
  • Мнения: 2 755
Купи си столче 0-18кг.Те имат доста положения на гръбчето и стават за съвсем малки деца.А за марката сама прецени,взависимост от средствата ,които можеш да отделиш...
Добър съвет.

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Точно тези столчета стават и с гръб към движението да се монтират, за малки бебоци като твоето и по посока на движението, след като минат 9 кг или годинка.
Ние точно днес купихме ново столче и се водихме по едни тестове направени тук, с моделите които продават на тукашния пазар. Не всички ги има в БГ, но може да ти е от полза списъка:

Two Way seats: 0-4 years
Satisfactory: Bebe Confort Iseos Safe Side

Rear facing baby seats to one year:
Satisfactory: Bebe Confort Elios Safe Side, Brevi Smart Silverline, Britax Rock a Tot Deluxe, Graco Autobaby with base, Mamas and Papas Primo Viaggio

Forward-facing seats: 1-4 years
Good: Romer Duo Plus
Satisfactory: Britax Eclipse, Britax Renaissance, Maxi Cosi Priori SPS, Maxi Cosi Priori XP
Poor: Chicco Zenith

# 7
  • Мнения: 1 190
Нашето е Pilsan има три положения на седалката и е от 0-18 кг. супер е !
Има легнало, полулегнало и седнало положение!

# 8
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Благодаря ви ,мами,ще  гледаме да намерим такова от 0-18 кг.

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 442
Toni4ka, откъде си купила столче Pilsan - за първи път чувам тази марка Thinking Аз също проявявам интерес, защото към края на този месец може да ми се наложи пътуване до Бургас - около 5-6 часа. Вече сме почти 9 кг. и ще бъдем на 7 месеца. Някой от предлаганите столчета са твърди на дупето - под калъфа има пластмаса Naughty - ще бъде доста неудобно за бебка при такова дълго пътуване. В Плевен няма много голямо разнообразие - Чико, Чиполино, Бертони и Мони. Мони и Чиполино са твърди, Бертони не можах да видя - маганизът беше затворен, а Чико няма наличност - поръчваш и ти го доставят, а аз искам да го видя и огледам. Столчетата за над 9 кг. имат ли легнало/полулегнало положение?

Общи условия

Активация на акаунт