Момичета,да се оплача.....

  • 2 406
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 809
Здравейте!Честита 2006 на всички!Бъдете много щастливи и нека се сбъднат всичките ви желания!
На мен ми се помрачиха празниците от едно телефонно обаждане вчера...от бившия..съпруг.. SadОт 4 години не се е поинтересувал нито от мен,нито от детето и сега/върнал се от Испания/ настоява да го види...Аз не съм съгласна,защтото това дете дори няма спомен за него,то беше на 2 години,когато той ни изостави.Сега ме заплашва,че ще дойдел с полиция да го вземел...Знам,че не става така и само ме плаши,но въпреки това ме е обзел панически ужас.. :cryТормози ме толкова години и физически и психически и тъкмо бях се поуспокоила,че е далеч...и ето сега пак отново....кошмарът се завърна CryНезнам какда подходя,уплашена съм и паниката ме е обсебила...немога да мисля от ужас.. Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Обади се в полицията или отиди при приятели, не знам какво да ти кажа Sad, много кофти!

# 2
  • Мнения: 160
Той има ли родителски права? Ако няма - кажи му, че по-добре да дойде с полиция, че направо да си го отведът!!! Twisted Evil
Ако имаш близки или приятели при които да отидеш - ще е най-добре. Но най-малкото му се "озъби" и го разкарай. Ако той все пак има някакви родителски права - предприеми стъпки да му ги отнемеш, защото така цял живот ще си на тръни, че може да изникне отнякъде и пак да ти прави проблеми. Дано всичко се оправи!

# 3
  • Мнения: 1 809
Той има ли родителски права? Ако няма - кажи му, че по-добре да дойде с полиция, че направо да си го отведът!!! Twisted Evil
Ако имаш близки или приятели при които да отидеш - ще е най-добре. Но най-малкото му се "озъби" и го разкарай. Ако той все пак има някакви родителски права - предприеми стъпки да му ги отнемеш, защото така цял живот ще си на тръни, че може да изникне отнякъде и пак да ти прави проблеми. Дано всичко се оправи!
По принцип има право да го вижда две съботи за 2 часа в мое присъствие...Но аз се страхувам от него,не исакм да го виждам..Не мисля,че и детето трябва да вижда.Какво да му кажа....това е баща ти...И после пак да изчезне и пак след някоя година да се се ти ,че има дете...Това е травма за детето..А относно отнемането на родителски права...възможно ли е да му ги отнема тотално..В смисъл да няма право да го вижда и т.н.?!

# 4
  • Мнения: 583
каквото и да решиш осигури си присъствието на близък човек/или в краен случай приятелка/ в къщи.така че ако реши да ти досажда няма да му стиска да те заплашва пред друг човек.не се поддавай на страха в никакъв случай, защото ставаш уязвима.дари отвътре да ти трепери запази хладнокръвие колкото можеш.дано всичко по-скоро отмине.

# 5
  • Мнения: 160
Мисля, че има такова нещо - лишаване от родителски права. Трябва да докажеш, че ви тормози или, че не е проявявал интерес. Защо не се консултираш с адвокат, ако наистина имаш такива намерения? Аз не съм такава, затова по-добре да се въздържа от даване на съвети. При всички случаи, ако сега не можеш да му откажеш среща с детето, осигури си и чуждо присъствие, за да не си позволява много волности.

























# 6
  • Мнения: 2 641
какъв човек е мъжа ти? опиши го и тогава може да се каже нещо. добре е да го питаш защо иска да види малкия и дава ли си сметка че ще стресне детето с появата си, а после ще изчезне пак?

# 7
  • Мнения: 1 809
какъв човек е мъжа ти? опиши го и тогава може да се каже нещо. добре е да го питаш защо иска да види малкия и дава ли си сметка че ще стресне детето с появата си, а после ще изчезне пак?
Ами безотговорен човек е и изобщо не си дава сметка,какво причинява на хората и в частност на детето...Нахален,нагъл и безотговорен  е...но и пък и е от този тип,които без мама немогат...сам нищо неможе да предприеме и да направи

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
До колкото виждам от описанието бившия ти най-вероятно е голям страхливец - щом е толкоз нагъл и безотговорен, ама не може без мама....Тогава просто му покажи, че ти си по-силната - говори с адвокат какво можеш да направиш за отнемане тотално на правата.  Не му разрешавай да те тормози психически с разни заплахи - обясни му спокойно, че по този начин няма да постигне нищо, ако иска нещо - ще го обсъдите двамата на неутрален терен....иначе няма да разрешаваш да ти тормози детето с присъствието си!
Стискам палци да успееш да го разкараш завинаги този мизерник от живота на теб и детето ти!
Слънчева и успешна Нова година!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 809
Момичета,благодаря ви!Така добре ми подействахте...някакси ми дадохте сила...имах нужда от това..Няма да се оставя да ме съсипе..!На всички ви желая слънчева и изпълнена с красиви емоции година!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 327
хех.. да вземеме да спретнеме един отряд за бързо реагиране и в такива случаи вместо да търсиме приятели да викаме отряда на помощ  Thinking
дали 5-6 "самотни" мами ще се справят с 1 "мъж"  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 023
хех.. да вземеме да спретнеме един отряд за бързо реагиране и в такива случаи вместо да търсиме приятели да викаме отряда на помощ  Thinking
дали 5-6 "самотни" мами ще се справят с 1 "мъж"  newsm78

ако сички са с кубинки с джелезо и на моргана блондинските ботуши - като стой па гледай!  smile3532
по важно, че сички им се раздвоява езика от един момент нататък, а тва по страшно ми се види.
даже нема да има нужда от моя малък червен приятел.  #Cussing out
я пак неколко пъти, че го забравихте  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

милк - е еисфинете за офф, ма не много

# 12
Предложението на Елито е много добро!! Някои от нас са толкова озлобени към противоположния пол, че няма хич да ги бавим, скапаняците!  smile3508
Малвина, отидете при близки, роднини, приятели, съседи и пр. или ги извикай при вас. Нe му се поддавай на заплахите и ако не разбира от дума, звъни в полицията смело. Те са длъжни да отговорят на сигнала ти. Кажи му, че вече го правят, не е като едно време.
Запаси се с с кураж и верни приятели и не му се връзвай! Успех!

# 13
  • Мнения: 1 425
Malvina, защо не се обадиш на агенцията за закрила на детето. Обясни им как стоят нещата - че бащата не е виждал и не се е интересувал от детето от 4 години и сега настоява да го види, а детето не го помни и т.н. Те може би ще ти помогнат.

Успех!

# 14
  • Мнения: 1 327
Запаси се с с кураж и верни приятели и не му се връзвай! Успех!

За да пишеш тука (или иначе казано да споделиш проблема си гласно) куража го имаш! верни приятели  - ми повечето от мамите тука сме ти такива, нищо че не сме се виждали! мисля, че всяка една от нас би била плътно зад тебе в подобен момент!
така че - горе главата!

Общи условия

Активация на акаунт