Как да обърна режима на бебо ?

  • 540
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
момичета кажете как да и обърна режима през деня спи а вечер като се Shocked бодуваме немога повече smile3507 това безсъние ще ме умори.

# 1
  • Мнения: 7 803
малката ми го направи тоzи номер спеье си по цяла нощ и иzведнъж цяла ноща будна и после цял ден спа та на следващия ден просто не я оставих да спи преz деня постоянно я държах будна много викане беше голям цирк но на 3тия ден сама си стоеше будна преz дена

# 2
  • Мнения: 191
момичета кажете как да и обърна режима през деня спи а вечер като се Shocked бодуваме немога повече smile3507 това безсъние ще ме умори.

забелязах също че когато спи на нощна лампа заспива бързо но се събужда а когато е на тъмно се разсънва бързо Shocked

# 3
  • Мнения: 5 299
КОгато се родят бебетата - не могат да различават деня от ноща. Бебчето ти е малко още, само ще си направи режима Peace

# 4
  • Мнения: 1 370
И аз си мисля, че е още мъничък. Моят пакостник, даже и през деня не спеше, как издържаше не ми е ясно. Когато стана на 10 месеца, реши че било хубаво да се спи, и от тогава има някакъв уж режим. Ако не стане, с номера да го държиш буден през деня, май ти остава, ти да си поспиваш по неговия режим Wink

# 5
  • Мнения: 1 410
В началото и дъщеря ми беше така. През нощта когато се събуди просто го нахрани и го остави в креватчето. Ако можеш дари не пали лампа. В никакъв случай не говори, не му се радвай и не се смей. Не стимулирай по никакъв начин будуването му. През деня си играй активно с него и му говори постоянно, показвай му шарени играчки и т.н. Така след известно време ще разбере, че е по-добре да спи през нощта и да будува през деня. През деня когато спи си полегвай и ти за малко, за да имаш сили.
При мен това помогна. Успех! Hug

# 6
  • Мнения: 1 555
КОгато се родят бебетата - не могат да различават деня от ноща. Бебчето ти е малко още, само ще си направи режима Peace
Точно така ! Малко ще се измъчиш, но ще видиш че бързо ще се оправи !
Успех

Общи условия

Активация на акаунт