Моля за препоръка- педиатър в Пловдив, Каршияка!!!

  • 842
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Здравейте, мами пловдивчанки! Simple Smile Както се вижда от лентичката ми, скоро ми предстои раждане и бих искала да ви помоля за съвет: кой педиатър да избера? Знам, че е желателно да се уговоря предварително с него, за да може да дойде на посещение в деня на изписването. Прочетох белия списък, но така и не се спрях на някой конкретно. Значи, това, което искам от него е:
1. Да е по-близо, т.е. не е задължително да е от Каршияка, но да не е от Тракия или Кючюк Париж, например.
2. Да изписва антибиотик в краен случай, а не за щяло и не щяло.
3. По възможност да работи с касата.
4. Може да е хомеопат.

Предварително благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 873
Здравейте,
Личният лекар на дъщеря ми се казва д-р Галина Маринова.Практиката й е във "ВИВА".Незнам дали Ви говори нещо.Засега съм доволна от нея, не изписва скъпи лекарства и медикаменти доколкото знам от други майки.Има договор със здравната каса.Ако се интересувате ще Ви дам телефона й на ЛС.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Благодаря ти, KaРмeН_МeРи   ! Пусни ми координатите и на ЛС, ако обичаш!

Все още събирам мнения!

# 3
  • Мнения: 781
Може ли и на мен моля.Смених си джи-пито, а новият ми личен лекар не е педиатър и сега се интересувам много. Praynig

# 4
 Извинявайте за глупавия навярно въпрос, но какво имате предвид под ЛС newsm78?Може ли и на мен.........Предварително благодаря.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
1. Да е по-близо, т.е. не е задължително да е от Каршияка, но да не е от Тракия или Кючюк Париж, например.
2. Да изписва антибиотик в краен случай, а не за щяло и не щяло.
3. По възможност да работи с касата.
4. Може да е хомеопат.
Покривам всички параметри Laughing
Д-р Стайкова, работи в 'Ултрамед' в пресечка на бул. '6-ти септември' - ул.'Св.Горазд' 6, тел.643783. Това е срещу сладкарница Неделя, лесно и централно място. За малко бебе - не обръща особено внимание на кърменето и захранва по бг-схемата, но ако няма значение предното - е добър диагностик и лекува с хомеопатия, ако родителите предпочитат. Не изписва лесно антибиотици. Сестрата в кабинета е същинска находка - мила, засмяна и компетентна.

Общи условия

Активация на акаунт