Вила под наем за уикенда?

  • 6 727
  • 7
  •   1
Отговори
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Понеже след някоя и друга седмица ще порасна с още една година и пред мен стои сложната задача да организирам празненство за 4 семейства с 4 броя малки деца. Реших, че ще се получи добре, ако наема вила за един уикенд. Но за съжаление си нямам идея нито как вървят цените, нито къде мога да намеря инфо какво се предлага. Обаче пък и ми се ще да е нещо изпитано, за което разчитам на вас. Изисквания (естествено съвсем не малко Simple Smile:
- да е в централен Балкан - за предпочитане Еленско, но може и на + - 200 км в околността
- да побира 8 + 4 човека
- да е чисто, комфортно и топло
- да не е скъпо
- да има камина Simple Smile
- да може да се наеме за уикенда

Приемам и всякакви други идеи за празнуване без "вкъщи" и "на заведение" Simple Smile

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Виж тук, тук и тук Sunglasses

# 2
  • В офиса
  • Мнения: 3 995

Благодаря много! Heart Eyes
Виртуална почерпка  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 1 399
Чудих се дали да пиша newsm78, защото инфото което ще дам не е базирано на лични впечатления, а на такива от приятели Simple Smile
Но все пак:
За Нова година, наши приятели, бяха ТУК
Изключително доволни са, къщата е нова, чисто било, имало камина, отоплено /май на печки с дърва е отоплението, но не съм съвсем сигурна newsm78/, храната прекрасна /те освен самостоятелно готвене, са си и поръчвали храна. Иначе в кухнята си имало и печка, и микровълнова фурна/, евтино, прекрасна природа и възможност за разходки наоколо...
Това, което евентуално, може да се брои от някои за недостатъци, пък естествено не се споменава Wink:
Детска площадка все още нямало /а е написана в доп.услуги/ - щели да я изграждат за лятото, но пък си имало голям двор, който също ставал за игра Hug
Механата /където всъщност е трапезарията/ не се намирала в къщата, а представлявала самостоятелна постройка и това, евентуално, е малко по-неудобно за компания с малки деца, които щъкат напред-назад, когато времето е студено /просто трябва постоянно да си обличат и събличат якетата, като влизат и излизат/
И последно, последните 5 км от пътя, били доста разбити.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Вярно, че не е в еленския балкан, а в Белоградчик, но не мога да не ппохваля ето тази вила http://www.albacita.com/ Втора поредна година празнуваме там рожденния ден на мъжа ми и сме изключително доволни Grinning

# 5
  • Мнения: 60
http://www.selo.bg/accomodation_details.php?id=121&sid=2420&lang=bg

Това е вилата, която препоръчвам. Била съм там 5 или 6 пъти,страхотна е.

# 6
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
И аз да кажа за едно масто.
Еленския балкан, с.Мийковци.На 15км от гр.Елена Къщата е страхотна след ремонт /този уикенд бяхме там/. Всички стай са с бани и тоалетни  и тераски към тях, къщата е с РVС дограма и  парно, има две големи тераси за хапване на вън през лятото. Побира 10-12човека. Има голяма механа с камина и всички необходими ел. уреди. В селото има малка ски писта /с влек/, собствениците дават и ски. Има рекичка, и прекрасна гледка към връх Чумерна. Цената мисля е около 13лв на човек. Тел за връзка: 0887541750.

Има още едно хубаво място в същото село www.kandaferi.com, можеш да разгледаш и там.

# 7
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Има още едно хубаво място в същото село www.kandaferi.com, можеш да разгледаш и там.

Ей това изглежда точно такова, каквото търся! Всъщност всички линкове си ги букнах във фейворитс и чакат да им дойде реда. Благодаря на всички момичета, които се включиха.
Вилата, в която ще бъдем е по пътя Шипково - Рибарица. Определено не е по селски живописна, но е на познати и няма да плащам нищо за самото преспиване  Laughing Но по-важното е да си изкараме добре  Grinning Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт