Открих Cloth diapers и в България

  • 1 292
  • 9
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Внасят се от Неделчев и Неделчев......много се радвам.....
вижте сайта:
http://www.bambinomio.nn-bg.com/index.html

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Колко интересно Grinning
Уважавам много идеята на cloth diapers, но общо взето, докато на нашия пазар не се появят фирми, които се занимават с изпирането и гладенето им (и то така, че крайната цена да е колкото или близо до еднократните пелени), не се наемам да ги ползвам Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
Какви са цените?

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не знам, току що ги открих в Нет-а

# 4
  • София
  • Мнения: 885
Интересно. За пръв път чувам и чета за такива пелени.
Постоянно намекват в сайта, че са скъпи и ми стана интересно колко струват.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 477
И да не са скъпи тези пелени, само си представям кошмара по тяхното изчистване, изпиране и изсушаване - не вярвам кой знае колко да ме облекчат финансово или да ми освободят време! В белите страни има и съответните фирми, които почистват тези пелени....ама тук е за сметка на ръцете на мама....аааа, неееее ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 327
аз също ги гледах и звънях във фирмата да питам за тях. още имат само мостри. ако погледнете сайта на производителя обаче ще ви станат такива очите   #Crazy от цената..... 

# 7
  • Мнения: 8 459
Още преди около 2 седмици се обадих във фирмата да питам за цени.Отговориха ми уклончиво,оше не се знаело,да чакам мейл с информация.Още не съм получила мейла,но и интересът ми значително намаля.Ако пък са и много скъпи да си гледат работата,не ме устройва,хем да пера,хем да ми е скъпо.

# 8
  • Мнения: 1 771
Още преди около 2 седмици се обадих във фирмата да питам за цени.Отговориха ми уклончиво,оше не се знаело,да чакам мейл с информация.Още не съм получила мейла,но и интересът ми значително намаля.Ако пък са и много скъпи да си гледат работата,не ме устройва,хем да пера,хем да ми е скъпо.

Е-Миа, ако получиш инфо за цени, моляте да кажеш, щото Крис не ще памперси вече и търся варианти.

# 9
  • Мнения: 8 459
Ще докладвам,нали обещах!Но тоя прословут мейл от фирмата май няма да дойде. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт