Snap n Go

  • 554
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 367
ЗА МНОГО ГОДИНИ НА ВСИ1КИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
**
понеже много народ бременее/ражда тук се 1удя дали някои е ползвал тез коли1ки:

http://www.tinyride.com/Baby-Trend-Snap-N-Go-LX-P477.aspx?src=NX … 13100&afsrc=1

това е рамка в която се натиква седалката за кола и тежи 5 кила,а не 15 както тревъл системите и е около 5 пъти по евтина на ебеи..според мен е супер идея,само се 1удя дали е добре изпьлнена,няма я по магазините да я видя,само онлаин.
мерси предварително
Анна

# 1
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз не съм ползвала (номер първи предстои през април), но моя приятелка ми каза, че и е много удобна. Проблемът е, че бебето като стигне 25 паунда (мисля, че дотолкова са infant car seat) и ще му трябва нова седалка и количка. С травъл системата пак ще се купува втора седалка, но поне количката докъм 2 години се ползва. Ама много са тежки де....и аз още нямам избран модел. Успех!   

# 2
  • Мнения: 3 367
burka ,
мерси за отговора..ния на 8 мес.ве1е беше в тия най-малките коли1ки,дето са като като 1адъри..затова ми трябва нещо да покрие периода 1м-8м..а след прохождане ния отказа да седи в коли1ка абсол. категори1но..а на 22м тя е 24 паунда,та ограни1ението за до 25 не ме тревожи..
та вси1ки тез факти накуп ме наведоха на мисълта за таз рамка..

# 3
  • Мнения: 7 605
Аz съЩо исках да си купя модел, който се полzва и с car seat, оба4е бебетата нали не трябвали да стоят пове4е от 30минути в тях, та реШих 4е не си струва  Sad

# 4
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аz съЩо исках да си купя модел, който се полzва и с car seat, оба4е бебетата нали не трябвали да стоят пове4е от 30минути в тях, та реШих 4е не си струва  Sad
Това не съм го чувала, а и с разстоянията, които се карат тук ежедневно, не знам как ще се осъществи. Някои хора пътуват час, дори два с бебето до работа/детска градина. Сещам се на една позната американка, едно от първите неща, които дъщеря и проговори беше "трафик репорт" Simple Smile

# 5
  • Мнения: 340
Аз ползвах и е супер удобно, особено ако пътуваш много по градски транспорт.  Проблемът е, че доста за кратко може да се ползва-- моя хубостник на 5 месеца вече не се побираше в car seata.  Но при всички положения е за предпочитане пред travel system.

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ние имаме ето това http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=28035&Do=27938& … auptgruppe=835955
 нa Autositze, bis 13 kg.  първата картинка....по удобно нещо нямам до момента....цялата конструкция на колелата се маха и става  столче zа кола....горещо го препоръчвам на всички Wink

# 7
  • Мнения: 2 195
Ние ползваме Бъги.Като се сгъне става като чадър тънко.Супер е удибно,даже по колелетата си ги закачат.Но не се препоръчва за новородено,защото е открито и няма позиция за лягане.

Общи условия

Активация на акаунт