Новите листовки за категория Б

  • 21 883
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Някой от вас явявал ли се е на новите листовки , които с повече от 1 верен отговор...трудни ли са?

# 1
  • Мнения: 110
Аз, ноември месец май беше. Дали са трудни? Зависи до колко знаеш теорията. Аз ги взех от раз, с 95т. от макс 97. На всеки въпрос ти пише колко точки ти носи и с колко верни отговара е. Е, 2 дни преди изпита ги реших всичките почти вкъщи (изданието на Труд). Листовките лесно, ама днеска на кормуването се издъних....
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 0
Някой от вас явявал ли се е на новите листовки , които с повече от 1 верен отговор...трудни ли са?


Подготвяй се тук и няма да имаш проблеми на изпита www.Listovkite.BG

Успех

# 3
  • Мнения: 52
Ох благодаря ви , незнаех че ще пише на всеки въпрос колко верни ще има това ме успокоява , мислех си че ще трябва да налучквам на кой въпрос ще са
Аз бях чула , че в нета има мног огрешни листовки тези такива ли са

# 4
  • Мнения: 0
Тук има всички отговори на всички въпроси които ви интересуват във връзка със сайта www.Listovkite.bg


http://www.facebook.com/BulgarianAutomotiveUnion

Успех на всички

# 5
  • Мнения: 355
Здрачна,

определено на новите листовки има повече скъсани в сравнение със старите листовки. Преди са били късани 10%, а сега 40%, така каза инструкторът.
Преди да преминеш към решаване на листовките, почети малко теория. Учебника на "Труд" или Правилника за движение. След което може да решаваш листовки в http://shofior.com/exam.html в режим "обучение" и "изпит". Желателно е първоначално да отговаряш на въпросите в режим "обучение". Когато напреднеш започни да повтаряш и потретяш решаването на листовките, но първо в  режим "изпит", а после можеш да си видиш грешките в режим "обучение".
Когато достигнеш ниво над 90 точки едновременно и в почти всички листовки си подготвена. Ако е нужно прочети теорията в учебника на "Труд" 3-4 пъти. За взели изпита се признават резултати между 87 и 97 точки.

# 6
  • Мнения: 0
Странно как някой казал ... и всички повтарят.... инструктора казал ....Simple Smile
Ако някой иска да не чете през посредници, нека се обучава чрез Закона за движение по пътищата - последна редакция !!! Листовките се основават на закона, няма по добро помагало от него.
Относно листовките на фирми - шофьор, маверик, зелена вълна и т.н. ще кажа следното:
Това са сайтове с остаряла методика и статични листовки .....
Вече няма да има статични листовки - което значи че е безмислено да се учи от там, няма да ви се паднат същите въпроси или същите отговори. Другото е че тези сайтове не са изградени по новата методика на оценяване тежестта на отговорите.... Все пак отговорността е за този който се обучава, той избира къде .. Успех на всички Simple Smile

# 7
  • Мнения: 355
Странно как някой казал ... и всички повтарят.... инструктора казал ....Simple Smile
Ако някой иска да не чете през посредници, нека се обучава чрез Закона за движение по пътищата - последна редакция !!! Листовките се основават на закона, няма по добро помагало от него.
Относно листовките на фирми - шофьор, маверик, зелена вълна и т.н. ще кажа следното:
Това са сайтове с остаряла методика и статични листовки .....
Вече няма да има статични листовки - което значи че е безмислено да се учи от там, няма да ви се паднат същите въпроси или същите отговори. Другото е че тези сайтове не са изградени по новата методика на оценяване тежестта на отговорите.... Все пак отговорността е за този който се обучава, той избира къде .. Успех на всички Simple Smile

Не ми става ясно какво се казва с горенаписаното. Няма конкретика при изказа в изрази като"ако някой иска", "някой казал" и т.н. плюс правописни грешки. Горенаписаното е по-скоро опит за налагане на едно мнение над друго мнение. Нека да припомня, че това не е блог или личен сайт, а форум.

# 8
  • Мнения: 0
Lana26, наистина не е добре да се изказвате без да знаете !

- Имало повече скъсани ?!...откъде такава достоверна информация имате ?
- Дори работите с проценти ....10 ....40 ..... кръгли цифри !!!
- Давате съвети да се чете учебника на Труд .... и Правилника ....Simple Smile
- А накрая дори определяте кое да се започне и накъде да се стигне ...

Повярвайте ми, нищо от вашите съвети и достоверна информация чута от някъде ....... не е истина !!!
Моля не давайте съвети без да разбирате Simple Smile
Да, това е форум .... не заблуждавайте останалите с грешна информация !
Ако все пак искате да знаете как точно стават нещата, ще ви изпратя два линка - един към масива с въпроси по теми , и един към методиката за провеждане на изпити .....и т.н.
Това ще са линкове към официална институция която е единствено отговорна за изпитите Simple Smile)

# 9
  • София
  • Мнения: 1 742
Новите листовки са на издателство труд. На книжката пише
Официални изпитни тестове за кандидат-шофьори 2011

# 10
  • Мнения: 0

rumen_iankov.... и ти вярваш Simple Smile) ето ти истината - чети

http://www.rta.government.bg/testovevodachi.html   - това е изпитния масив Simple Smile по него се правят изпитните тестове - защото вече листовки няма .....

http://www.rta.government.bg/n_uredba/metodikavb.pdf   - а това е начина по който стават нещата Simple Smile)


Успех на всички Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 742
Сега дъщерята започна курс и тази вечер инструктора и даде тези листовки да учи по тях.Предполагам,че човека е запознат с новите условия.

# 12
  • Мнения: 0
Вашата дъщеря не ходи ли на теория в тази школа ??? Как така инструктора ще и даде да учи от нещо ??
Има задължително теоретично присъствено обучение.... 40 часа !
Коя е тази школа ????

# 13
  • Мнения: 355
Lana26, наистина не е добре да се изказвате без да знаете !

- Имало повече скъсани ?!...откъде такава достоверна информация имате ?
- Дори работите с проценти ....10 ....40 ..... кръгли цифри !!!
- Давате съвети да се чете учебника на Труд .... и Правилника ....Simple Smile
- А накрая дори определяте кое да се започне и накъде да се стигне ...

Повярвайте ми, нищо от вашите съвети и достоверна информация чута от някъде ....... не е истина !!!


БАС,

Много са добри линковете които даваш - листовките и листовъчните отговори на агенция"Автомобилна администрация".
Това показва, че работиш в тази сфера. Но не е добре тук да се казва кой е крив и кой прав. Идеята ми беше да споделя от собствения си опит каквото мога да помогна, но не желая да си налагам мнението. Нека всеки се възползва по най-добрия начин от форумната информация
и да успее.
Сега по отношение на www.Listovkite.bg много добре е структурирано, но картинките
показващи кръстовища са дребни и поради това се заблудих в отговора на два пъти. Във http://shofior.com/exam.html няма отбелязано колко са верните отговори във всеки въпрос, което не трябва да е така. Също както БАС обърна внимание, листовките  не
трябва да са статични, а в shofior.com имат характер на статични за разлика от Listovkite.bg
(където се генерира всеки път нова листовка).
По въпроса на г-н Янков за теоретичното обучение, да - има школи при които за теоретичното обучение от задължителните 40 часа се разчита на повече на самоподготовка.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
КОрмуването колко часа е сега? Стана ми интересно, нашата теория беше малко часове, преди 10-на год.

Общи условия

Активация на акаунт