До мамите в Холандия ?

  • 1 222
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Искам да ви питам от къде пазарувате детски неща в Амстердам. Кой са ви любимите магази, къде има промоции. Изобщо всичко което се сетите за пазара на бебешки дрешки и играчки ще ми е много полезно ако го споделите.

По- конкретно сега търся стол за кола от тези, където ставата и за деца до 10 годищна възраст.

Предварително благодаря на всички, които ми отговорят.

# 1
Здравей, мама Eли,
Аз не живея в Амстердам, но тъй като тук веригите имат магазини във всички градове имам известен поглед върху нещата. Има в момента на разпродажба много красиви и качествени детски дрешки в MEXX, Esprit , H&M. Играчки ние купуваме предимно в Bart Smit.
За столче за кола бих те посъветвала да видиш в Prenatal, Babypark или Baby-Dump.

# 2
  • Мнения: 1 645
Здравей.
Аз тъкмо мислих да пусна подобна тема и ти ме изпревари Grinning
Аз наскоро открих,че тук може да се пазарува много изгодно.В началото влизах и аз в по-скъпи магазини ама защото не знаех,че съществуват другите.Не че не знаех ама нямах представа,че разликата в цените е огромна.Бебешките дрешки на Ян бяха предимно МЕКС,Н&М,С&А,ЕСПРИТ и ПРЕНАТАЛ, а сега наобикалям тия магазини само ако има промоции.Открих ВИБРА,ЗИИМАН-дрешките са от хубави материали,качествени,не избеляват и не се събират от пране...много съм доволна.Доста неща купих за малкия.Последното страхотно попадение беше комплект-шапка,шал и ръкавички за 4-5 евро.Страхотни са-топлички,шаренкир и ако не ги изгубим някъде Laughing Laughing Laughingще му стават и догодина,че и по нататък.Белъото също е супер...спални чувалчета,чорапки,чорапогащничета,пантовки за вкъщи.Препоръчвам горещо !!! Купувала съм му комплекти от 3 части-панталонче,блузка и жилетка за 6-7 евро и якенце с пух пак за толкова.
Много рядко вече купувам и Памперс и Хъджис,които ми бяха любими.Взимам,когато ходим да пазаруваме на едро в Макро,а инак карам на Краудват-качествени са много и са по евтини.Памперс Бейби Драй ряпа да ядат.Купувах ги защото мойто Янче е поспаланче и спи по 11 до 13 часа и му трябва памперс за цялото това време.Много често Памперс са изпускали,а Краудват-нито веднъж и не им отстъпват по нищо,даже да не са и по добри.
Краудват също ми стана любим магазин.Правят страхотни промоции,купувам не само за малкия,но и за нас и за вкъщи.Там му купувам и пюрета на Данон-Бледина...защото по другите магазини трудно се намират а са страхотни и пак с 30-40 цента по евтинки от на Нестле и Хутрисиа.
Ами за друго не се сещам сега ама пак ще пиша ако се сетя,но ще чета темата с интерес-току виж още нещо полезно да науча...

# 3
  • Мнения: 2 195
Както е казала Мими по-горе , аз ползвам същите памперси - Краудват ,защото са много хубави и са по-ефтини.Дрехи купувам от Hans , Wibra , Zeeman .Столчета за кола има по много магазини,които не са детски.Мисля че последно гледах в Halfords  newsm78 , ако се не лъжа...

Общи условия

Активация на акаунт