Кога приготвяте АМ?

  • 1 713
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 629
Когато ще сте някъде навън през деня, а бебето е с вас кога приготвяте АМ? Още от в къщи сутринта или непосредствено преди бебо да си хапне. Питам, защото започнах да отбивам, а не ми е ясно дали АМ ще е ОК, ако е приготвено от сутринта  newsm78

# 1
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
непосредствено преди храненето,носиш си кутията с АМ,топла водичка в термос и готово,по принцип не е хубаво разтвореното вече мляко да седи повече от 1 час.

# 2
  • Мнения: 78
непосредствено преди храненето. Аз си слагам необходимото количество АМ в едно бурканче и необходимото количество вода в шишето, а шишето в термобокса. Ако ще се бавя повече от 3 часа си нося термос .Термобоксът запазва топлината за около 3 часа - е ако е много студено за по-малко време

# 3
  • Мнения: 1 190
АМ не бива да стой готово повече от 1 час.
 Аз си слагам по-топла  вода в термос и АМ в една кутия и го приготвям непосредствено преди храненето!

# 4
  • Мнения: 4 629
Мерси за инфото   bouquetЗначи ще трябва да се снабдя с термобокс. Нямам представа какво представлява, но ще потърся по магазините

# 5
  • Мнения: 1 190
Дано термобокса ти върши работа, в моят през лятото водата изстиваше, а да не говорим през зимата. По-добре в термос!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 822
Взех си малко термосче и слагах вода и в едно бурканяе млякото колкото ми трябва. Забърквам преди ядене

# 7
  • Мнения: 8 505
Непосредствено преди хранене.

# 8
  • Мнения: 4 629
Дано термобокса ти върши работа, в моят през лятото водата изстиваше, а да не говорим през зимата. По-добре в термос!

Значи термоса е по-добрият вариант. Аз съм виждала само големи термуси - дано да мога да намеря нещо мъничко.

То при нас ще е за кратко тази процедура с АМ, защото след първия рожден ден сина ми ще бъде на прясно мляко

# 9
  • Мнения: 3 663
приготвям непосредствено преди хранене
термосите са чудесни за запазване на топла вода навън
аз лично съм с голям термос (за щастие вече  не ми се налага да го разнасям много много, защото таня пие мляко само вечер), но съм виждала термоси от половин литър в ЦУМ - не бяха скъпи - по 5-6лв
моят е елит - запазва водата топла около 12-13 часа, после започва вече да се охлажда лека полека

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 822
малки термоси на Елит мисля Че имаше и в метро и в била

# 11
  • Мнения: 3 360
Bambi,има малки термоси навсякъде и мисля ,че ще си по-доволна от този вариант!А и после можеш да го използваш пълноценно термоса-ако ще и за студена водичка лятото Hug

..по темата-АМ приготвям преди хранене!

# 12
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Bambi, аз термос ползвам само ако ще ходим някъде из природата Simple Smile
Иначе навсякъде в търговските центрове, където има заведения за хранене, могат да ти затоплят водичката Wink Най малкото ти дават съдинка с гореща вода в която поставяш шишето.
А то при теб май не става много студено Mr. Green

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз го приготвям непосредствено преди хранене,но скоро прочетох че АМ с по-големите номера-2,3 издържали повече т.е. може да се консумира и след 1 час.Нямам представа,но със сигурност на опаковката си пише.А ние като ходим някъде и аз си нося отделно водата,отделно сухото мляко.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Непосредствено преди хранене.

 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт