Бебето крещи!

  • 5 532
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей така- седи си и крещи.
Не че и е нещо зле или не е на кеф, просто си крещи.
Ама такива децибели, че тъпаните ме болят. #Crazy
Това нормален етап от развитие на речевите способности ли е? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 344
Няма страшно.
Свиквай- започва се- крещене,пищене и разни други силни звуци. Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
Мдааа, явно е нормално.Моето бебе правеше същото и имам чувството ,че се наслаждаваше на звуците/крещенето/ ,които издава...И сега отвреме -навреме го прави .

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Нормално е, така си изпробват гласа, ще крещи и пищи, ще пее, ще мине всичко по реда си  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 2 356
И моята така прави, или гъгне или пее, но като крещи направо ми пука тъпанчетата.  Laughing

# 5
  • Мнения: 8 769
Това нормален етап от развитие на речевите способности ли е? newsm78
Даааааа, така е, нормално е. Моето не крещи, а ръмжи. Много странен начин за изказване на мнение и чувства. юсега вече е на етап трели-алпийски и всякакъ вид подобен. Понякога има опити и за оперно пеене. Това се издържа.
Дъщеря ми, обаче е на период-крясъци и писъци! Ужас! Crazy

# 6
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Въпреки че моя е на 4 месеца , от 2-3 дни и той крещи като обезумял и много се възхищава от себе си.Особено като ни чуе да говорим на по висок глес и той се намесва.Представям си на 7-8 месеца какво ще става #Crazy

# 7
  • Мнения: 219
Моите двама джентълмени на възраст около 5 м. също крещяха и ни побъркваха. Явно не е нещо неестествено, както споделят и другите мами, но искам да вметна, че при нас май беше в съчетание с глад и вечерна нервност. В тази им възраст не можех много добре да разчитам сигналите, които ми изпращаха (сега уж съм по в час) и затова не сещах да ги нахраня по-рано от предвиденото. Като се усетих, започнах да ги храня и имаше някакъв положителен ефект.

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 14:00 от dustin

# 8
  • Мнения: X
За съжаление си е съвсем нормално - за тях и много влудяващо за родителите. Мразя ги тия крясъци Close

# 9
  • Мнения: 130

Моите родители казват ,че не са виждали такова нещо, явно е нова мода при сегашните бебета, ние също така крещим като ни е кеф, крещим като сме ядосани и така ...#2gunfire

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
За съжаление си е съвсем нормално - за тях и много влудяващо за родителите. Мразя ги тия крясъци Close

точно казано...влудява ме направо Sick

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
И моя крещи,пищи, че сега и ръмжи,ама така се дере,че целия става червен и започва да кашля от дране.Понякога се надвиквам с него,направо не издържам тези звуци.

# 12
  • Мнения: 967
съвсем нормално е за тази възраст. Бебето просто си изпробва гласа.

Общи условия

Активация на акаунт