Нормално ли е да имам бяло течение след раждане

  • 3 890
  • 7
  •   1
Отговори
Нормално ли е да имам много обилно бяло течение 5 месеца след раждане. Благодаря ви мили мами

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Нормално е да имаш бяло течение след раждане.Дали 1 или 5 месеца,зависи дали си отишла на генеколог да те прегледа и да ти предпише лечение.Обикновено това са гъбички,които трябва да се лекуват.

# 2
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
нормално чак не е, въпреки че и аз имам.Иди на гинеколог да ти предпише нещо.....аз до 2 седмици ще реша тоя проблем.

# 3
  • Мнения: 5 713
Защо пък трябва да са гъби4ки? Може да е и някакво хормонално нарушение. Бялото те4ение не винаги е свързано с инфекции. При вси4ки слу4аи трябва да се отиде на лекар.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз ходих на лекар - изследваха ми течението (мислех,че са гъби), но се оказа хиперсекреция на лигавицата - нормално било.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Пиша обикновено,защото често се случва,а не е задължително,нито да са гъби ,нито да имаш течение.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз ходих на лекар - изследваха ми течението (мислех,че са гъби), но се оказа хиперсекреция на лигавицата - нормално било.

и при мен беше така

# 7
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз го имам,а никога преди това не съм имала бяло течение.Но при мен три месеца зараства раната от секциото,защото текоха гноища и т.н.Та аз си мисля,че ще трябва да се лекува,и също смятам за пореден път да отида на лекар. ooooh!
А ако е от хиперсекреция,лекува ли се по някакъв начин или хормоните се "понаместват" сами? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт