Най-Добрият фризьор!

  • 14 516
  • 25
  •   1
Отговори
Здрвейте мацки!Как сте?!
Исках да се посъветвам с вас за някой наистина добър фризьор,защото вече от доста отдавна не си харесвам много,много прическата,особено откакто си подстригах бритона на равнището на челото,малко под веждите е...,а и последният път,когато бях на фризьор,такава гадна прическа ми направи,точно тази от която най-много се страхувах и която според мен изобщо не отива на моето лице-подстрига ме доста-и накрая косата ми стана до рамената,а аз обичам дългата коса.и другото е че така ми я издуха и ми я подви,че заприличах на бабичка..а аз и казах да ми направи обем,но под обем имах предвид много силно фиксиран ,като за официален случай,а тя просто ми я издуха..Казах и че искам да ме направи много светло русо,сламено русо или както там се води,а тя ме напраВИ платинено руса,и съвсем дооформи образа ми на все още"добре поддържана"старица...Като се видях в огледалото,направо щях да припадна no #Shocked animal037Идеше ми направо да потъна в земята,та никой да не ме види..как са ме орезелили..И добре че поне си носех кордела за косата да сви я въжа на излизане,че да не се уплаши някой..Абе аз където и да ходя..все на такива фризьори попадам..тва ми е съдба май..И откакто стана и тая случка...отпреди 4 месеца,не съм стъпвала във фризьорсски салон,защото първо ме е страх да не стане този път по-зле и отсега(постоянно ходя с вързана косА,НЕ СЕ ХАРЕСВАМ ВЕЧЕ С ПУСНАТА,а искам отново да си я нося пусната както преди) и защтото чакам ощте да ми порасне косата,за да може когато отида на фризьор,да има какво да ми направи с косата ..Аз съм от Плевен,но предпочитам да дойда в София за прическа,защото има много повече специалисти,а и не искам отново да рискувам и да излизам на пръсти от фризьорския салон и с кашон на главата..Стигат ми толкова изцепки StopИ сега търся най-добрият фризьорски салон в София,тъй като пролетта щте пътувам в чужбина,за да видя годеника си,който не съм виждала вече от около 5-6 месеца и искам да го изненадам,но много приятно и както се казва отново да се влюби в мен,като от пръв поглед... Heart EyesWink Има два фризьорски салона,на които съм се спряла засега,но незнам кой да избера и къде щте ме направят най-хубава...
1)"Астела"-може да прочетете за него на www.astellaimage.com
2)"Фетиш"-там разбрах че май се правили всички фолк певици-Гергана,Емилия,Камелия..
Между тези двата се колебая и незнам къде да ида,затова си помислих че може би вие щте можете да ме посъветвате най-добре къде да ида и ще ме направят най-сладка... Joy Joy Joy
От много време си търся фризьор,който толкова добре да си разбира от работата,че в момента,в който ме погледне,веднага да прецени кое най-много ще ми отива на моя стил и лице,и така че аз самата да се харесам,разбирате ли,все едно ми е в главата и знае точно какво бих искала и бих харесала аз...ето това се казва фризьор..и то не какъв да е,-ЗЛАТЕН фризьор!Да не би да познавате такъв?????????Аз вече си знам как искам да ме направи,като идея поне-искам да ме направи като кукла точно(но незнам как се казва,как да му кажа на фризьора-Барби стил ли или как??????,за да не ми се смее) или такъв тип като холивудска звезда,нещо такова,по-специално,та дано се харесам най-после Heart Eyes,но без да ми прави къдрици,защтото косата ми е права,а аз тези къдрици не мога да ги поддържам вечно,т.е в същото време тази прическа,която ми направи да мога и сама да си я поддържам след това,не някакви изкуствени коси или неща които бързо се развалят...а нещо което ще мога и сама да правя;и ве4е другите ми изисквания са да не ми реже косата,дори и милиметър и формата на косата ми(която е на черта) също да не я променя и оттам нататък просто да ме направи така че да се харесвам вече и с пусната коса,,
Уф,дано този път,най-сетне да улуча на фризьор.. Praynig Praynig Praynig
Как мислите-много ли са ми изискванията(да не вземат дА МЕ ИЗХВЪРЛЯТ ОТ фризьорския салон:) newsm78)?В кой от двата фризьорски салона да ида-Астела или Фетиш,къде могат да ме направят точно такъв стил и такава прическа,?ако сте ходили в тези салони или просто имате информация от приятели или отдругаде,ще съм ви Безкрайно Благодарна да споделите с мен Hug
Благодаря ви много!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 356
Ходила съм във Фетиш, този Чочо е наистина добър, но напоследък съм чувала, че ако не си фолкпевица или незнам какво, няма да се вредиш. Ходих преди 2 години да се подстрижа, харесах се, той ме взе, ама защото се обади моя приятелка, която беше работила при него. После се обадих преди сватбата си,  исках да се боядисам при него, но ме пробутаха на някакво момче, не бях доволна. Гаджето на сестра ми също искаше да се подстриже при него, но не се вреди, само чакал, а Чочо все взимал други хора. Ето координатите
8517246 -салон Фетиш.Намира са на Руски паметник.

Ето една тема, в която обсъждат няколко фризъора:
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=2ba37b64ce4e01a59226 … topic=20214.0;all

Ходих и при Орлин на Капанов, страхотно ме направи, просто не можах да се позная, всичките ми познати ме спираха и ми обясняваха, колко невероятно изглеждам. Лошото дойде като се изкъпах, не можах да постигна тоя ефект със сушоара, и всички ме спираха да ме питат защо не изглеждам по същия начин. Щях да се гръмна.  Confused

# 2
  • Мнения: 524
Салонът е Мадлен тел. 9899966 ( намира се до френската гимназия единя салон другият е в кв. Изток). Човекът който ти трябва е Марио. Ходя от 5 години при него (той ме прави и за свадбата ми) ужасно ми харесва. Той е от типа фризьори шпри които можеш да отидеш и да кажеш "искам искам , ама не знам какво искам направи ми "нещо" готино...."
Ако не ти хареса-казваш му веднага,  ще те коригира веднага както поискаш (без да ти поиска пари за това), може да те върне и в първоначалният вид. ( До сега не ми се е случвало нито едното от двете)

# 3
  • Мнения: 1 417
Аз ходя при Чочо и досега винаги съм била доволна, а пък и там като отида имам впечатления че всички си тръгват доволни  Simple Smile въпреки че клиентите са му доста капризни и известни. Проблема е че доста често отсъства , трябва да искаш той да е там, като за начало, после така или иначе ще те направи друг. Но помощниците си също ги изпраща на фотосесии и др. подобни, така че може да им се има доверие. Отговорих ти и във форума на абв Wink

# 4
  • Мнения: 2 006
Иван Ганев или Петър Кирчев и двамата работят в салона на Капанов на Христо Ботев.
А също и Асен Хинков също в един от салоните на Капано само, че в Княжево.
Орлин също са ти препоръчали - невероятен е , той работи в салона на Скобелев  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 258
До преди 2 години ходех да се постригвам и боядисвам във "Фетиш" и бях доволна от обслужването. Вярно е, че Чочо сега е по-зает от преди, но мисля, че и другите фризьори в салона могат да те подстрижат добре.

# 6
а какви са цените в салон мадлен?

# 7
Май се отказах  да ходя във "Фетиш",тъй като доколкото разбирам ,Чочо основно подстригва,а аз точно това неискам,пък и не съм сигурна че неговите асистенти ще могат да ме направят точно така както искам..Незнам,може би ми търябва фризьор,който да обича дългите коси,защото вече имам фобия от ножици май,май:)
Засега се замислям дали да ида в salon"Мадлен"или в "Астела"....
Kъде щте ме посъветвате?

# 8
  • Мнения: 172
[quote author=Zlateto link=topic=63453.msg1159560#msg1159560 date=113637
но без да ми прави къдрици,защтото косата ми е права,а аз тези къдрици не мога да ги поддържам вечно,т.е в същото време тази прическа,която ми направи да мога и сама да си я поддържам след това,не някакви изкуствени коси или неща които бързо се развалят...а нещо което ще мога и сама да правя;и ве4е другите ми изисквания са да не ми реже косата,дори и милиметър и формата на косата ми(която е на черта) също да не я променя и оттам нататък просто да ме направи така че да се харесвам вече и с пусната коса
Цитат

Добре де, как ще ти направят прическа без да ти режат дължината, обема и без никакви къдрици. То остава да те издухат, ама то това от ден до пладне. Нещо не ми е ясно, честно...

Последна редакция: чт, 05 яну 2006, 18:17 от Palatina

# 9
  • Мнения: 1 417
Като написах за ЧОЧО - само подстригва, нямах предвид че това е единственото което препоръчва Wink Той няма да ти маже боя по главата, няма да те мие, да ти слага маски и балсами, а накрая когато се оформя прическата ако има нужда той подстригва - поне аз искам той, и прави сешоар ама не винаги... Sad И най-важното е че може да ти даде компетентен съвет ощо в началото, какво изобщо да правиш! Simple Smile
Ама ако ти не искаш нищо да ти правят...не знам, май наистина не си за него Thinking

# 10
  • Мнения: 524
а какви са цените в салон мадлен?

АМи , според мен средни , нито много скъпо нито най-евтино. Мисля ,че дамска пострижка с измиване и сушоар беше май 15-20 лева.

# 11
  • Мнения: 5 313
Извинявам се предварително Peace,но и аз се чуде как ще ти направят преческа без да те пострижат......Освен да те издухат или да те направят с дифузер?

# 12
  • Мнения: 258
Като написах за ЧОЧО - само подстригва, нямах предвид че това е единственото което препоръчва Wink Той няма да ти маже боя по главата, няма да те мие, да ти слага маски и балсами, а накрая когато се оформя прическата ако има нужда той подстригва - поне аз искам той, и прави сешоар ама не винаги... Sad И най-важното е че може да ти даде компетентен съвет ощо в началото, какво изобщо да правиш! Simple Smile
Ама ако ти не искаш нищо да ти правят...не знам, май наистина не си за него Thinking

  202uu

# 13
  • Мнения: 781
Ходила съм във Фетиш, този Чочо е наистина добър, но напоследък съм чувала, че ако не си фолкпевица или незнам какво, няма да се вредиш. Ходих преди 2 години да се подстрижа, харесах се, той ме взе, ама защото се обади моя приятелка, която беше работила при него. После се обадих преди сватбата си,  исках да се боядисам при него, но ме пробутаха на някакво момче, не бях доволна. Гаджето на сестра ми също искаше да се подстриже при него, но не се вреди, само чакал, а Чочо все взимал други хора. Ето координатите
8517246 -салон Фетиш.Намира са на Руски паметник.


Хич не съм съгласна  Naughty
Първо: Фризьорът не е Чочо, а АЧО Laughing
И второ: В последно време ходя там и нямам никакви проблеми със записването Crossing Arms
Наистина съм много доволна и от обслужването, и от резултата  Wink

# 14
  • Мнения: 258
Мила Ралица, Ачо работи за Чочо.

Общи условия

Активация на акаунт