Сладкарница "Пчела" в Белите Брези/София/ ?

  • 2 665
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Бихте ли споделили отзиви от тази сладкарница?
Има ли детски кът, салон за непушачи , удобно ли е за 1-2 годишни хлапета и т.н. каквото се сетите....
Благодаря! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 381
хайде, моля помогнете ни.  Че имаме да посрещаме двоен Иванов ден на бебешоци до 2 год.
А поне знаете ли до колко работят вечер? Някой който живее на близо. да минем след работа.

# 2
  • Мнения: 3 861
Има отделен малък салон, с детски кът, обезопасен, с много играчки. Не е лошо. Водила съм Калоян там, но тогава имаше по големи от него деца, които се бяха разбесняли и щяха да го премажат та не можа да си поиграе детето на воля. Мисля обаче, че е подходящо място за такава Ивановска веселба. Подробностите за цени и т.н. друг да ги даде, нямам престава при организиране мероприятия как стоят нещата. Thinking

# 3
  • Мнения: 2 978
От там съм чувала само хубави отзиви, но незнам подробности.

Лили, я кажи виждала ли си я тази пицария:

"Ригаци"
ул. "Хубча", бл. 195
Разполага със стая за децата с играчки и TV. Подходящо за деца над 3г.

Може някой ден да я посетим, нищо, че е за над 3год Whistling

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Лилиии, много ти благодаря ,мила! Hug Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 861
СтаМ, нали знаеш, че за теб винаги Hug, а и Йо ми е на сърцето Heart Eyes

Вини, знам я, нямах представа, че има детски кът там, но след като вече знам...там сме!!!
Тя е между нас и поликлиниката, ето къде ще ги водим сега през зимата Party Party Party

# 6
  • Мнения: 1 381
Лили,
Благодаря ти. Аз вчера и мъжа го пратих да види и наистина е подходящо.

А за пицария "Регаци". Един колега редовно ходи там с дъщеряси на почти 3 год и е много доволен.

Неудобноте е, че  стая за игра е на долен етаж и нямаш поглед върху децата. Но ако са с някое по-голямо дете може би е по-добре.

# 7
  • Мнения: 3 861
Ама няма ли възможност да се седне там при децата да се консумира???

# 8
  • София
  • Мнения: 270
Отдавна съм ходила в "Пчела". До колкото си спомням в детския кът  имаше май една маса. Иначе ми хареса и мисля, че е доста подходящо за малки деца.

# 9
  • Мнения: 1 381
Ама няма ли възможност да се седне там при децата да се консумира???

доколкото знам не, защото е отделна стая, по накакви стълби надолу.

# 10
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ходихме там на 5.12 за Р.Д на Дени! Много ни хареса. Ние когато бяхме имаше само още едно детенце и Дени се позабавлява. После ходихме още веднъж и нямаше никой, тогава Дени пак си поигра добре. Много е подходяща за зимни разходки. В детския кът не се пуши, топло е и имаше 3 масички. Вярно, че ако се съберат повечко хора сигурно е тесничко.

На мен специално много ми хареса и на Деничка също. Така че смятаме пак скоро да го посетим!

Приятно изкарване на празника! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 381
бладодаря ви за отзивите. Вече запазихме салона за събота. Ние няма да сме много хора около 8 възрастни, така че надявам се да се съберем.

# 12
  • Мнения: 3 861
Ама няма ли възможност да се седне там при децата да се консумира???

доколкото знам не, защото е отделна стая, по накакви стълби надолу.
Е при това положение май не става за нас, жалко. Тъкмо се зарадвах, че ми е и близичко, звяра аз сам не мога да го оставя...

# 13
  • Мнения: 245
И аз да кажа за "Пчела".
Подходящо е за деца до към 3 години, за по-големите не е интересно.
Има нещо като къщичка на 2 етажа, със стълбички, на долния има масичка и столчета.
Всъщност няма кой знае какво.
За рожден ден се запазва целия салон със съоръжението, но за повече от около 8 деца става прекалено натъпкано.
Ако може да се наеме клоун да ги забавлява, е добре.
Яденето е ОК - за децата има от малките сандвичи София Бъргър, сокче и свирка-играчка.
Тортата "Пчела" излиза най-евтино, става, има естeствено и по-хубави:)
Родителите стоят или в другия салон, или навън, но ако е студено, не е много подходящо.
Какво да кажа - става, обаче според мен като компромисен вариант, за рожден ден аз бих избрала нещо друго - някой по-хубав детски клуб:)

# 14
  • София
  • Мнения: 2 958
Много благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт