"Саб симплекс"?

  • 8 458
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Привет мами. От два дни Дарина е с колики.Педито каза,че по принцип се появявали на 15-20 ден,но ние май подранихме Thinking
Давах от начало от чая на Хип,но няма ефект-спи неспокойно и се присвива,освен това започна по-често да хълца след като се е оригнала newsm78 Днес изпратих мъжа ми да купи Саб симплекс и два пъти и давах преди ядене(кърмя на поискване) по 15 капки с лъжичка,както пише в упътването.Но пак спи неспокойно!Въпроса ми е по колко пъти в денонощието да и давам от капките?И дали така не се натоварват бъбречетата и много? newsm78

# 1
  • Мнения: 7 803
капките се дават преди Всяко хранене и реzултат ще има след 24/48 часа но трябва постоянство иначе е беzсмислено

# 2
  • Мнения: 878
Ako imash poznati v chujbina ,da ti pratjat Lefax kapki ,edna mama mi gi kaza ,a kato chu i pediaturkata izpadna v zahlas ,kaza mi che sa 100 puti po-dobri ot vsichko na bg pazara  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 186
Аз давам по 15 капки на 6 часа и има ефект. Peace

# 4
  • Мнения: 919
Аз бях доволна от Саб. После давах и Инфакол. Давах преди всяко ядене

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз давам по 15 капки на 6 часа и има ефект. Peace
и аз така ги давах, имаше ефект, но малкия почти нямаше колики, и може за това да са ни действали добре newsm78

# 6
  • Мнения: 7 803
лефакса наистина е много добър zнам че го няма в бг а лефаксин имате ли? същото е но е австрийският вариант  newsm78

# 7
  • Мнения: 191
имат ефект тия капки аз ги давам вече около 3 дни и няма проблеми коликите спряха и вече спим спокойно Peace

# 8
  • Мнения: 5 790
Капките Саб Симплекс съдържат активно вещество Симетикон, което не преминава през бъбреците, така че няма как да му ги натовариш. Цялото количество се отделя с изпражненията и не се абсорбира от стомаха. Това го пише в упътването на капките.
Аз съм давала по 20 капки преди всяко хранене.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това, че се появяват след 15 ден не вярвам вече от опит NaughtyИ аз ползвах тези капки, но само леко ги намаляваха(Алекс беше с колики до 5-ия месец).Най-добре действаше нагряването със сешоар на коремчето през дрехите и гушкане и натискане на корема ConfusedУспех и здрави нерви! Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 2 309
Резултат НУЛА от тези ...капки.Дори когато му ги давах детето не се чувстваше добре,а и не само от тях и др марки.По малко от месец го тъпках с тези боклуци и когато реших,че няма вече,край,стана по спокоен.Когато имаше повечко газове го слагах по стомахче или му вдигах крачетата да пръцка и се успокояваше.Така или иначе с капки или без въздуха  от червата трябва да излезе,затова реших да ги спра.Това си е мое решение и не го натрапвам.За мен е безмислено...

# 11
  • Мнения: 539
Ние още нямаме колики, но докито ни каза като се появят да даваме Саб или Еспумизан три пъти на ден по 15 капки, 10-15 мин преди хренене.

# 12
  • Мнения: 1 753
Анна никакви капки не я оправяха... Имаше колики до 3 месец... беше кошмарно...  Sad  Sad  Sad
Давах Еспумизан, защото си въборазих, че й действаха по-добре. Ама сега като се замисля - все едно е! Давай капки - мисля, че можеш до 20 преди всяко хранене и доколкото знаме нвапълно безвредно. Обаче имай предвид, че това ще е за твое успокоение. Най-ефективното нещо срещу колики да духаш със сушоар в коремчето на бебчето - така хем се унася от шума, хем му се затопля коремчето... Ние така сме се приспивали десетина дена, когато положението беше най-страшно...

Стискам палци да минават бързо гадните колики! А на теб ти пожелавам много търпение - най-хубавото на коликите е, че накрая СВЪРШВАТ!  Grinning Grinning Grinning

# 13
  • Мнения: 1 555
капките се дават преди Всяко хранене и реzултат ще има след 24/48 часа но трябва постоянство иначе е беzсмислено
Точно така !!! newsm10

# 14
  • София
  • Мнения: 1 057
Аз освен саб симплекс, давах и чайче с анасон. Или бързо ни минаха коликите... а пък може и да не е имал много... Скоро спрях да давам и от двете.

Общи условия

Активация на акаунт