Повърна след като пи прясно изцеден сок от ябълка и морков ?

  • 559
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 555
Мили мами, незнам дали да се притеснявам, но моя бебчо след като изпи 40 мл сок от  ябълка и морков равно количество, повърна малко след това на фонтан, прави го вече 2 ри ден, не повръща много, но все пак.....дали е от това че не му понася, макар че ме посреща с усмивка и обожава да го пие, или е нещо друго ....???  newsm78 Shocked

Благодаря ви предварително !  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
От кога му даваш сокове? И досега все ябълка и морков ли си давала?

# 2
  • Мнения: 1 032
Ами ако се притесняваш, че е от сокчетата просто ги спри. Изчакай няколко дни и наблюдавай детенце. След това пробвай само сок от ябълка и само от морков- да видиш как реагира на тях и дали проблемът не е в единият от плодовете (той морковът е зеленчук, но ме разбра какво имам предвид  Simple Smile )

# 3
  • Мнения: 1 555
Давам му сокове от 2 седмици, като първо започнах само с ябълка, а второта седмица сложих и морков вътре !

# 4
  • Мнения: 1 737
Мисля, че бебето само ти е показало. отложи за по нататък. Не се заблуждавай от това - колко много му е харесало на вкус! И кока-кола да му дадеш, пак ще му хареса.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 822
Ами ако се притесняваш, че е от сокчетата просто ги спри. Изчакай няколко дни и наблюдавай детенце. След това пробвай само сок от ябълка и само от морков- да видиш как реагира на тях и дали проблемът не е в единият от плодовете
newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
Давам му сокове от 2 седмици, като първо започнах само с ябълка, а второта седмица сложих и морков вътре !
Доколкото разбирам в началото не е повръщало. Бих те посъветвала да махнеш моркова и ако от ябълката няма такива проявления, карай известно време само на ябълка, после пак пробвай да добавиш морков. Но ако връща и ябълката, спирай сокчетата. След известно време пак опитваш и така. По принцип морков не се дава всеки ден, а и с него трябва да се внимава повече, в друга тема май беше писала, че на пазара питаш дали са български, но това за съжаление не е гаранция за съдържанието на вредни вещества ...

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Дай сок само от ябълка, ако връща и него ги спри и се посъветвай с педито

# 8
  • Мнения: X
Да не даваш сокчето след хранене и да преяжда?
Наистина спри моркова, особено ако е купешки изобщо забрави за него, защото морковите поемат много нитрати и може да се получи нитратно отравяне.

# 9
  • Мнения: 1 555
Благодаря ви за отзивчивостта ! Днес му дадох само прясно изцеден сок от ябълка и засега не го е повърнал  Praynig
Незнаех, че моркова нетрябва да се дава всеки ден ! Благодаря че ми казахте ! Hug
 
Давам сокът между закуската и обедното хранене, т.е. от последното ядене са минали поне 1ч и половина !!!

# 10
  • Мнения: 7 640
и аз съм на мнение да разкараш моркова. Първо може да пожълтее, второ няма нищо особено в него и трето- ще го яде достатъчно в зеленчуковите пюрета.

# 11
  • Мнения: 5 577
Благодарности и от мен.

И аз не се бях сещала да разкарам моркова, и без това наистина във всяка супа го има.

Ето, научих нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт