д-р Узунов-онко-гинеколог гр.Варна

  • 5 013
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 178
Препоръчаха ми го, и ви моля да ми кажете мнение за него и дали работи с касата. Peace

# 1
  • Мнения: 533
Д-р Узунов работи в окнодиспансера във Варна, прегледа и всичко свързано с него (например цитонамазка) е напълно безплатно, необходимо е предварително записване. Има частен кабинет на ул. 27-ми юни, но там прегледа е платен. Ако искаш някакви телефони, кажи.

# 2
Аз лично съм страшно доволна от д-р Узунов.наложи ми се преди година да лекувам раничка разпространена почти на цялата шийка.Положението наистина беше сериозно затова и отидох в частният му кабинет.Мога да кажа че в работата си е страшно внимателен и пецизен.Пуснахме изследвания-оказах се ПАП 2,след едноседмично лечение на раничката (чрез туширане,туи като не съм раждала) всичко си дойде на място.Когато сега година по късно повторих цитонамазката с изненада открих че от ПАП 2 вече съм ПАП 1.Незнам дали е от толкова голямо значение,но мисля че лечението беше успешно.И когато дойде ред да я обгарям,мисля 4е пак при него бих отишла. Работи изключително бързо и безболезнено.

# 3
  • Мнения: 436
Професионалист е и добър диагностик и смятам, че може да му се има доверие. При него ходех преди да напусна Бг

Общи условия

Активация на акаунт