Как давахте Суметролим-а?

  • 1 249
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Мили мамета, кажете има ли значение кога се дава Суметролима - преди, по време и след хранене?
Налага се да даваме от този сироп, но нещо не ни се връзват часовете за хранене с часовете за даване на сиропа....

# 1
  • Мнения: 88
Brenin, сиропчето би следвало да е изписано от лекар и той да ви е дал указания.По принцип се дава преди ядене,защото на детенце може да му се догади и да повърне-това ако е още бебе,но ако дете -над 1 година е след хранене.Ако не можете да паснете часовете на хранете с времето по което да давате лекарството,то пробвайте да му го давате на 12 часа-тоест сутрин като се наспи и вечер преди да заспи.Е дано да съм била от полза Grinning

# 2
  • Мнения: 5 299
2 пъти съм давала от този сироп, и двата пъти ми казаха СЛЕД ядене. Аз го давах най-често по време на ядене - само така успявах да я излъжа Grinning Знам, че не е хубаво да се дават лекарства на гладно. Но през ноща съм давала така като дойде.

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Ние го пиехме на 12 часа след хранене.

# 4
  • Мнения: 224
На 12 часа по 1/2 чаена лъжичка, 8 дни. Не ни съвпадаше с яденето, давала съм го между храненията.

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Трябва да са ти дали указание. Ако трябва дори се обади на лекаря,който го е изписал. Аз го давах както ми го изписаха,но само два дни. На Алекс не й понасяше изобщо, сомо повръщаше от него-всичко.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ние го пиехме на 12 часа след хранене.
I аз така го давах Peace

# 7
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Никога не съм се съобразявала с храненето - давала съм на 12 часа /точно/ по 5 или 7.5 милилитра. Не са ми казвали да има значение кога се дава

Общи условия

Активация на акаунт