Пиете ли вино?

  • 5 119
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 476
 Wine Glass  Пиете ли червено вино?Всички ми казват че било хубаво да се пие по една чаша вечер.И аз всяка вечер си пийвам.Но се чудя все пак е алкохол не вреди ли на бебето??? Drunk Wine Glass smile3538

# 1
  • Мнения: 2 142
Аз понякога също пийвам по чашка червено вино, още повече, че имам доста ниско кръвно и често ми се вие свят. Не зная вредно ли е или е полезно, но ми се случва рядко и не прекалявам.

# 2
  • Мнения: 4 418
И аз си пийвам винце-бяло червено..Оня ден 1 малка биричка,а по празниците и 20-30 гр. ракия... Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 85
Няма лошо, и аз си пийвам по една чашка винце, но от време на време и особено ако е с някое вкусно папане. newsm24

# 4
А на мен нещо не ми понася какъвто и да е алкохол....Дали след третия месец това ще се промени?!?!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Аз от както разбрах, че съм бременна не пия абсолютно никакъв алкохол, но ......... вчера четох много интересна статия в сп. "9 Месеца". Там на дълго и на широко доказваха, че според новите теории в същност алкохола съдържа много полезни вещества и е полезно да се пие по малко вино и бира.  Sunglasses.   

# 6
  • Мнения: 1 947
   Здрасти! Simple Smile Аз много обичам вино - и бяло, и червено. Като съвестна бъдеща мама, не пия алкохол още от решението за бебе. Чета навсякъде, че не е вредно, но имам чувството, че ще направя нещо нередно и ако нещо лошо се случи, ще умра от чувство за вина. Въпреки това, на Нова година пих няколко глътки червено: ииииииии Sick толкова гадно ми беше, все едно отрова пия. Joy странно нещо е това да си бременна  newsm78 !
   И умната! Wink

# 7
  • Мнения: 630
Wine Glass  Пиете ли червено вино?Всички ми казват че било хубаво да се пие по една чаша вечер.И аз всяка вечер си пийвам.Но се чудя все пак е алкохол не вреди ли на бебето??? Drunk Wine Glass smile3538

Привет, аз до края на третия месец не пиех никакъв алкохол. Сега от време на време пия по чаша червено вино или бира. Аз съм с много ниско кръвно и червеното вино даже е полезно. На мен никога не ми е ставало лошо от алкохола, напротив даже Grinning. Навсякъде пише, че може по чаша вино или бира - алкохолът в тях е много малък, а пък съдържат и много полезни вещества. Ако тялото ти се чувства добре и приема алкохола добре, не е проблем. Просто се вслушвай в симптомите, които организмът ти подсказва. И бебето, също  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 769
Не съм пила по време на бременността.

# 9
Не съм пила, когато бях бременна, само за наздраве близвах малко Sick и толкова, не ми се пиеше.

# 10
  • Мнения: 1 999
Докато бях бременна ми се е случвало да пийна по мъъъъничко бира или вино.

# 11
  • Мнения: 5 299
ПО 1 чашка вино дори е полезно, но аз не обичам червното, предпочитам бяло Laughing

# 12
  • Мнения: 505
az ne pieh no6to prosto neobi4am. No glutka za nazdrave da . 4uvala sum 4e dori na nikoi bude6ti maiki preporu4vat po malko vino no neznam edva li e vredno ako ne prekaliava6 vse pak Pitai lekaria si za po-sigurno!!!! Wink

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не е вредно да пиеш по чаша вино от време на време.
Аз пийвах и бира докато бях бременна. Теърд алкохол
обаче не близвах.

# 14
  • Мнения: 3 216
Пийвам си и винце и биричка,а по прзниците и малко ракийка.Аз от много време предпочитам виното пред всякакьв друг алкохол и моят лекар ми беше казал че няма проблем след вечеря по една чашка.

Общи условия

Активация на акаунт