Бащински

  • 1 898
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте на всички бъдещи и настоящи маики на близнаци!Вярно ли е,че когато в семейството има близнаци и бащата може да излезе в отпуск по бащинство? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 013
Здравейте на всички бъдещи и настоящи маики на близнаци!Вярно ли е,че когато в семейството има близнаци и бащата може да излезе в отпуск по бащинство? newsm78


Бащата може да излезе по бащинство, но ако майката се откаже от майчинството... Няма право на две майчинства едновременно

# 2
  • София
  • Мнения: 1 110
Де късмет! Нали държавата ще трябва да му плаща "бащински" и да се ръсне още 130 лева.
Не съм чула подобно нещо, пък и едва ли някой би се съгласил. Все пак някой трябва да изкарва парички за тия две душички...!  Joy

# 3
  • Мнения: 2 013
Е, вече са 160 лева - не че това нещо решава, де!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 110
Леле, забогатяхме!  Joy Joy Joy .... и аз да не знам!  newsm78

# 5
Когато майката се върне на работа,и бабите и бащата имат право на маичинство,стига да са на трудов договор.

# 6
  • Мнения: 4 965
Когато майката се върне на работа,и бабите и бащата имат право на маичинство,стига да са на трудов договор.

Само да допълня - това е при положение, че децата нямат още 2 години и не е особена привилегия, а важи за всички деца (не само за близнаците). Т.е. майката може да се върне на работа и да прехвърли майчинството на някой друг член от семейството.

Общи условия

Активация на акаунт