защо не спи нито през деня нито през нощта

  • 805
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Вече не зная какво да правя Марти не спи повече от 20 мин.Нощем се буди поне 30 пъти и непрекъснато плаче като се събуди.Така е от доста време, а вече е на 8 месеца.На вас случвало ли се е?Много е неприятно.  Помогнете

# 1
  • Мнения: 63
здравейте
и ние сме почти така, проверете нослето, нашето беше запушено, сложете капки и вижте има ли ефект
вижте ушите,а после и пишката, да не е случайно възпалена при нас и това се беше случило забелете я и служете антибиотичен крем
опитайте да го храните нощем, може да е гладно
поздрави и горе главата ад е зная,

# 2
  • Мнения: 1 234
Ако не ставаше въпрос за малко дете бих те посъветвала да пие хапчета за сън.Аз пиех "Мелатонин".Те са слаби и безобидни,но ми осигуряваха перфектен сън.Обаче щом става дума за дете,най-добре го заведи на лекар и виж какво ще предпише,зашото причината да не може да спи може да е всякаква-от проблеми със здравето до стрес или страх от нещо.Успех ти желая,дано всичко се оправи Praynig

# 3
  • Мнения: 137
Между другото той яде през нощта,  преди си мислех, че е от зъби-но те избиха и пак е същото, че е настинал,че му е топло или студено.Виж за пишката не съм се сещала

# 4
  • Мнения: 63
ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО
СЕТИХ СЕ И ЗА ДРУГО КАК Е С ИЗХОЖДАНЕТО, АКО НЕ СЕ Е ИЗАКВАЛКАЛ КАЧЕСТВЕНО ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ, МОЖЕ И ТОВА ДА Е ПРОБЛЕМЪТ
ДАЙТЕ МУ СОК ОТ АНАНАС ИМА СУПЕР ЕФЕКТ 

Общи условия

Активация на акаунт