Кога си лягат бебоците ви и колко спят?

  • 1 158
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 784
Е, кое време е, а ние още не сме си легнали. Обикновенно се къпем към 22-22.30 и заспиваме към 23. Вечер спим неспокойно, към 2-3 се преместваме в леглото между мама и тате, сутрин ставаме към 9-9.30. Към 14 на обед подремваме около час. Все ми се струва, че 23 ч. е късно да си ляга бебе. Аз до първи клас си лягах след Сънчо, но по принцип по-рано не мога да я приспя, освен ако не е съвсем каталясала. В редките случаи, когато съм го правила, се събужда в 4-5 и иска да си играем. А как е при вас, само ние ли сме такива караконджули? newsm78

# 1
  • Мнения: 46 438
Като бебе заспиваше в 18 ч. и ставаше в 6 ч. сутрин, сега ляга към 24 ч. и става в 12 ч. на обяд.

# 2
  • Мнения: 1 613
Нашия режим е почти същия, като вашия.
Къпем я към 21.30,
в 22.00 - си пие млякото,
след 10-15 мин. вече е заспала.

Почти всяка вечер се пробужда да си търси биберона по 2-3 пъти. Често пъти към 6.00-7.00 я взимаме при нас и така изкарва до 10.00-10.30.
Мисля обаче да я слагам към 21.00 и да се събужда към 9.00.

През деня спи около 2 часа.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз моя го направих поспаланко като мен Embarassed  на 2 години и 2 месеца сме, вечер го къпя към 22 часа и си ляга около 24 часа , спи горе долу по 12-13 часа.През деня спи рядко, но ако легне и там отлепя за 2 часа Whistling
Сега съм се заела да му оправям режима, но предполагам, че ще ми е мнооого трудно при това положение ooooh! Confused

# 4
  • Мнения: 4 195
ние от деня на раждането спим от 20 до 8 с редки изключения от по половинчас.а и понякога даване на бибата но обикновенно като никнат зъбките.през деня по 2 4аса следобед но в разли4ни часове............ядва се.не може да се каже че не спи нали:)

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
20,30ч сме в леглото,сутрин до 7,30-8,00ч. с едно събуждане за сокче.Понякога го пропускаме Laughing

# 6
  • Мнения: 313
Мойта принцеса заспива към 22ч, буди се към 5ч, мятам една цица, пак заспива до към 8ч. Понякога към 1-2ч се буди и се сърди и няма заспиване. През сеня обикновенно спи от 14-16ч.
А, спокойно ли спят  дечицата ви? Нашата се мята във всички посоки....абе, цяла нощ е все развита. Аз трябва да съм все нащрек. В чувалче не иска, сърди се много люто. Язък, че ни подариха страхотен чувал ooooh!

Последна редакция: чт, 05 яну 2006, 22:47 от mama na Lora

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Откакто посрещна новата година с нас и стоя до 1 часа си смени режима и вечер играем до 1:30.Не знам как да и върна стария режим?Будя япрез деня и играем,но вечерта е същото.

# 8
  • Мнения: 1 645
Къпим се към 21.30, а понякога и по - късно,след това го оправям пие мляко,гледа малко реклами и го слагам да спи - между 22.00 - 22.30.
Сутрин вече спи до по - късно,рядко става преди 8.00.

# 9
  • Мнения: 1 645
Забравих да кажа;
От както е навършил 1 месец,никога не се е будил през нощта,поради каквато и да е причина

# 10
  • Мнения: 46 438
... А, спокойно ли спят  дечицата ви? Нашата се мята във всички посоки....абе, цяла нощ е все развита. Аз трябва да съм все нащрек. В чувалче не иска, сърди се много люто. Язък, че ни подариха страхотен чувал ooooh!

Спокойно спи, но само в чувалче я слагам, нашите не са готови, ши ги баба ми и ги направи широки, така не се усеща, че е в чувал  Grinning

# 11
  • Мнения: 137
Вие сте щтастливки Марти заспива в 10 и след 15мин.е буден,плаче пие вода търси биба и заспива само на ръце.И това се повтаря на 20 мин.До 2-3часа през ноща тогава пие мляко и се буди по рядко.Сутрин в 8-9 часа вече се е наспал.И през деня спи за по 20 мин.Направо съм се побъркала вече.

# 12
  • Мнения: 98
Na godina i 3 meseca sme. Liga 8,30- 9 vecherta i stava kym 8 sutrinta. Do godinkata ne se budeshe izobshto/ili mnogo riadko  samo ako neshto e bolna/, no sega se budi kato ia mychi niakoi zyb. Prez denia spi razlichno, no obshto vzeto ot 13,30- 14 chasa do 15, 30- 16 ch. Spi samo v chuvalche.

# 13
  • Мнения: 1 410
Току-що заспа!
Нощно време се буди чат-пат за вода, а сутрин става около 10часа. През деня не спи много, особено сега като не излизаме на разходки. Спи най-много по 1 час. Приспиването е кошмар.

# 14
  • Мнения: 64
Моят син заспива вечер най-кьсно в 21.00.Спи до кьм 7.30- 8 сутрин, сьс две- три сьбуждания през ноща за вода, сок или просто си тьрси биберона.
През деня- преди обед спи около 1 час и следобеден сьн от 14- 14.30 до 17часа Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт