Имам нужда от помощ

  • 1 038
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 515
Здравейте на всички.Аз сам нова в този форум но прочетох доста от нещата които сте писали и обсъждали- с две думи възхищавам ви се за смелоста да говорите открито.Аз съм на 20 години и имам нужда от помощ.Моят птоблем е следният. Пиех 3 г. противозачатъчни хапчета след аборт,  преди 3 месеца ги спрях.два месеца всичко беше нормално,но  сега на 3 месец ми закъснява с 16 дена.Изпитвам и болка в зърната на гърдите си.Правих си 5 теста за бременност и 5-те бяха отрицателни. Не желая да имам дете засега та аз само на 20Помогнете ми кажете ми какво да правя.Да ида ли на лекар.На някой случвало ли му се.Много съм объркана

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Спокойно можеш да идеш на лекра...ако има нещо ще се види.
Желая това, което искаш  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 362
Иди на лекар след такова закъснение ще се види ако има плод
Желая ти късмет  Peace

# 3
  • Мнения: 515
Май наистина трябва да ида на лекар.Но нещото което най- много ме притеснява са болките в зърната ми.Никога преди не ми е закъснявало толкова,чудя се дали не сам се увредила от хапчетата през всички тези години!?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Закъснение може да имаш и от промяната на времето...от хормони...абе я отиди на лекар.

# 5
  • Мнения: 2 123
Възможно е закъснението да се дължи на наместването на хормоните след спирането на хапчетата. Чувствителните гърди са симптом както на бременност, така и на пмс, а също и на различни рамествания в хормонките. Други няскакви симптоми имаш ли - гадене, често уриниране.... и можеш ли д анамериш нещ осходно с усещанет оти в предходната бременност?

# 6
  • Мнения: 515
Не виждам нищо сходно с предишната ми бременост.Помня че тогава ме болеше много главата и повръщах от всичко,беше ужасно.
Аз обаче реших ще ходя на лекар.Мерси на всички които се отзоваха на молбата ми.много ми помогнахте. Peace

# 7
  • Мнения: 3 042
Цитат
Възможно е две бременности на една и съща жена да са коренно различни. Мойте бяха такива.През първата изобщо не  ми ставаше лошо само ми се виеше свят в началото, а през втората първите 3м постоянно ми беше лошо.

# 8
  • Мнения: 2 120
Възможно е  да ти се е повишил пролактина и от там идват и `чувствителните гърди`. Случва се след прием на хапчета. Но при всички случаи отиди на лекар, за да си оправиш хормоните.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Ама от 6 януари до сега момичето сигурно е отишло на лекар , та не виждам смисъл в повдигането на тази стара тема .

Общи условия

Активация на акаунт