Miokyne na Vichy

  • 2 670
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
momicheta edin vupros stava li tova kremeche za momiche na 35god..sus smesena koja..
tnx

# 1
  • Мнения: 4 212
има страхотна текстура и освен това е подходящ за твоята възраст. След 2, 3 месеца ползване, ако имаш финни бръ4ици буквално се заглаждат. Хидратира много добре и не остава никаква блестяща зона. Аз съм със смесен тип кожа и този крем на мен ли4но много ми допадна на кожата, имам предвид Т зоната, никакъв блясък. Мирише страхотно. Препоръ4вам ти и о4ният контур. Добре е да се ползват заедно.

# 2
  • Мнения: 1 493
Интересно е , какво става, след като спреш да го ползваш !

# 3
  • Мнения: 5 313
има страхотна текстура и освен това е подходящ за твоята възраст. След 2, 3 месеца ползване, ако имаш финни бръ4ици буквално се заглаждат. Хидратира много добре и не остава никаква блестяща зона. Аз съм със смесен тип кожа и този крем на мен ли4но много ми допадна на кожата, имам предвид Т зоната, никакъв блясък. Мирише страхотно. Препоръ4вам ти и о4ният контур. Добре е да се ползват заедно.
Teya,от доста време се каня да си купувам този крем.След препоръките,които даваш още утре ще го взема.Благодаря.  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз ползвам крема за околоочния контур, много е добър.

# 5
  • Мнения: 5 313
А да ме ориентирате за цените?Около 30 лева ли са?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 544
Да ви питам че и мен ме интересува за каква възраст се препоръчва? 25-30 , 30-35 ? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 654
А за 28 годишни мамчета подходящ ли е Crazy

# 8
  • Мнения: 2 498
И аз го ползвах този крем-идеален е за смесена кожа....препоръчва се за жени над 25 год....той предотвратява появата на мимическите бръчки...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз го ползвах този крем-идеален е за смесена кожа....препоръчва се за жени над 25 год....той предотвратява появата на мимическите бръчки...
Супер..  скоро си взех един на ROC , обаче ми е много хидратиращ и май ще го оставя за лятото и ще си взема и този..

# 10
  • Мнения: 7 718
Ауууу, аз си купих за Коледа за около очите и на петото пръскане се повреди дозатора.
Естествено се върнах да го рекламирам нахъсана за скандал, обаче аптекарката каза, че често им връщали с повреден дозатор и искаше да ми го смени за същия, но аз категорично отказах.
Повече с дозатор - не!
Ако трябва да съм честна ми хареса, докато работеше.
Взех си Reti*C YEUX.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 544
Вчера след работа минах до аптеката.. много ми се видя- крема 40.50лв. а за около очите 31.50. ще го оставя за по- натам..  Sad

# 12
  • Мнения: 3 223
Дали е подходящ за момичета със суха кожа?  newsm78 Идеята ми е да се мажа с него вечер, а през деня да ползвам нещо по-подхранващо. А околоочният дали става за много чувствителни очи?

# 13
  • Мнения: 5 313
Дали е подходящ за момичета със суха кожа?  newsm78 Идеята ми е да се мажа с него вечер, а през деня да ползвам нещо по-подхранващо. А околоочният дали става за много чувствителни очи?
Моята кожа е нормална към суха и крема за лице ми е идеален.Най-добре си вземи мостра от някоя аптека,която предлага продукти на "Виши" и пробвай.
Околоочния не съм го пробвала,но мисля че става за чувствителни очи.Козметиката на "Авен" е за много чувствителна кожа.

# 14
  • Мнения: 3 223
Блогодаря ти! Наистина ще си взема май първо мостра. Но все ми се случва да нямат в аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт