д-р Стефан Тодоров - Германия - ин витро център - имате ли впечатления ?

  • 3 775
  • 6
  •   1
Отговори
Предстои ми пореден /4-ти/ ин витро опит.
Разбрах, за  доц. Стефан Тодоров  /брат на д-р Иво Тодоров - АГ/ - който има частна ин витро клиника в гр. Байрот,  Германия.  Някой може ли да ми даде повече информация за клиниката,  цените и всичко което касае един ин витро опит при него.  

# 1
  • Мнения: 1 612
Не става ясно къде живееш, но защо реши точно в чужбина.
В България има много добри специалисти.
За съжаление не мога да ти помогна, но ти желая успех!

# 2
Здравей, живея в София, България. В резултат на безуспешните ми опити в болница Тина Киркова  -  вече почти съм се отчаяла  и  реших да търся, да направя поредния опит в чужбина /стага цените да са приемливи/.  Защото наистина там, шанса на успеваемост е по-висок, работят с по-модерна апаратура, консуматив, среди. Чувала съм за тъканно лепило и т.н.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
пусни си въпроса във форумите на Зачатие, по-конкретно във форум Асистирани репродуктивни методи.
мисля, че едно от момичетата беше контактувало с тази клиника.
вече доста българки ходят и в клиниката в Солун, има отзиви пак в този форум, поогледай се...

# 4
  • Мнения: 7 716
Пусни лична бележка на perla. Тя преди време прави проучване на тази клиника.

# 5
  • Мнения: 1 173
Ето това е страницата на клиниката в Bayreuth: http://www.ivf-bayreuth.de/
Ако мога с нещо да ти помогна ще се радвам да го сторя!
Не съм сигурна, че процента успеваемост е по-голям отколкото в България или някъде другаде, но щом желаеш можеш да опиташ.
За съжаление нямам информация за цените, но можеш да пишеш e-mail на д-р Тодоров (info@todorow.infо).
Успех!

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 00:57 от doritt

# 6
  • Мнения: 508
Малко отсьствах Laughing,но ве4е сьм на линия.
А3 се 3апо3нах с док.,като му писах на e-mail,а той в отговор ми се обади по телефона.
3а процента успеваемост,мисля,4е е като в БГ.
3а 3аплащане може да се стигне до 5000?,понеже не си с осигуровка.
А3 ти препорь4вам Варна.
А какво е тьканно лепило и какво е общото му с асистираните методи?

Общи условия

Активация на акаунт