Адресът на новия Мики Маус

  • 591
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Някой ходил ли е в новия салон на клуб "Мики Маус"? Знам само, че е в Банишора. Канени сме на РД там, а аз не поисках адреса, т.к. разчитах, че ще го има в сайта. Да, ама не. И сега не мога да се свържа с майчето да ми го обясни /не отговаря на мобилния/   helpuu Praynig

# 1
  • Мнения: 306
Лекси, пробвай мобилните телефони на шефките на клуба:

Красимира Николова 0887 917241
Мирослава Николова 0889 517503

Успех!


# 2
  • Мнения: 137
онзи ден го мернах случайно и се зачудих какво ли е и как може всички клубове да се казват Мики Маус.

Намира се на ул Иван Чернаев и H.Карастоянов /последната е пресечка на разкопаната Опълченска / Блок 40Б
Ако знаеш банята на Банишора, зад нея има малко площадче и там е блока.

Дано съм те ориентирала някак си.
 

Последна редакция: сб, 07 яну 2006, 02:51 от Vivi

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Много, много ви благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
Спестихте ми големи мъки Laughing Вече се бях подплашила да не останем без купон newsm19

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Лекси, напиши после дали ви е харесало. Аз знам, че е бил затворен по едно време клуба, поради липса на интерес в квартала (така ми каза позната, която живее наблизо). А много ще се радвам, ако е хубаво сега, защото ми е близо.
Приятен празник!

# 5
  • Мнения: 10 758
Лекси, напиши после дали ви е харесало. Аз знам, че е бил затворен по едно време клуба, поради липса на интерес в квартала (така ми каза позната, която живее наблизо). А много ще се радвам, ако е хубаво сега, защото ми е близо.
Приятен празник!
Неее, беше затворен, защото некви бабички от блока не искали да има такъв клуб, щото щяло да им се дига много шум Rolling Eyes.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт