БолКи пРи зъБониКнеНе

  • 1 536
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Все се каня да попитам тук, но все се отказвам...най-накрая реших да пусна темичка, пък дано някой ми отговори.

Напоследък Вики много го боли, понеже му избиват новите зъбки и не можем да спим  Sad скимти милото по цели часове  Tired Купихме Аnagel, но искам да попитам, ако някой е използвал и други медикаменти или бабини елачи да сподели.

Благодаря ви много bouquet

П.С.Моля Фрейчка да не ми мести темата, понеже лекарствата тук и в Бг са различни  Hug

# 1
  • Мнения: 7 837
Дидка, аз мажа с нощния Baby Orajel. Не че има голям ефект, но го успокоява за момента и така заспива по-бързо.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Dentinox - дали го има при вас обаче?

# 3
  • Мнения: 11 306
Добрата стара Хамомила от хомеопатичните лекарства.
Няма друго, което да успокои растящи кътници и кучешки (особено те)
Диде, това е проста лайка

# 4
  • Мнения: 7 091
Добрата стара Хамомила от хомеопатичните лекарства.
Няма друго, което да успокои растящи кътници и кучешки (особено те)
Диде, това е проста лайка


С две ръце ЗА! Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 217
Дидка, аз мажа с нощния Baby Orajel. Не че има голям ефект, но го успокоява за момента и така заспива по-бързо.
И нас ни тормозят тези зъби,само че горните ще излизат,така са му се надули венчетата TiredВчера плачеше от тях и като го намазах с Baby Orajel,веднага се поуспокои.
Хайде,да излизат вече и да не ви тормозят повече Hug

# 6
  • Мнения: 7 837
Tandoori, Хамомила от Щатите ли я купуваш или ти я пращат от БГ?

# 7
  • Мнения: 7 091
Tandoori, Хамомила от Щатите ли я купуваш или ти я пращат от БГ?


Ами моята е от БГ, но тук съм виждала също в магазините, където продават хомеопатия. Даже имаше освен само Хамомила и едно...забравих му името.пак комбинирано хомеопатично специално за зъбки при децата.

# 8
  • Мнения: 1 194
А как я давате "Хамомилата"? На отвара ли?

# 9
  • Мнения: 7 091
А как я давате "Хамомилата"? На отвара ли?


Не, тя е на бели перли. На мен ми казаха през половин час по 5 бр преди лягане. През деня не повече от 4 пъти по 5.

# 10
  • Мнения: 318
И аз мазах с нощен Baby Orajel. Веднага успокояваше.

Моя позната ми е казвала, че давала на детето си да захапе торбичка със замразен грах и от студеното се успокоявало. Не съм пробвала обаче.

# 11
  • Мнения: 1 283
Дид,мойта калпазанка точно на Коледа видя голям зор със зъбките.Излизаха й 3 броя наведнъж! Rolling Eyes..двата от които кътници!Цяла нощ мрънкаше,имаше голямо слюнкоотделяне и си буташе ръчичките в устата чак до гърлото! Sick
Аз се опитвах да я намажа с "Baby Orajel",но тя не ми позволи и аз мажех където сваря! Crazy После замръзих от онези чесалки пълни с течност и й дадох ,но тя не й обърна голямо внимание! Tired
Накрая взех четката й за зъбки(обикновенна бебешка четчица)и тя като я грабна и такова чесане и дъвкане падна,та чак прокърви но си личеше че я облекчава!
На сутринта едното зъбче беше пробило! Wink
Цунки на Викчо и дано по-бързо да пробиват зъбките и да не го мъчат вече! Hug

# 12
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
А някоя английска мама ще се включи ли да каже за тази Хамомилата, откаде се купува и какво представлява. И ние сме с такива болки от никненето на зъбите.

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 01:26 от Doret

# 13
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви за всички съвети Hug....тази нощ бе добре, само на два пъти помрънка, но иначе си спа 11 часа без прекъсване Party Преди да заспи му дадох му чайче от лайка с мед и намазах с Анбезол Wink
Като си представя, че това му е 5-то зъбче и какво ме очаква занапред и  Crazy

# 14
   bouquet bouquet  bouquetОт опит мога да кажа че нищо не помага. Опитвала съм какво ли не но докато зъбчето не пробие спасение няма.

Общи условия

Активация на акаунт