Arnika?

  • 897
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Prostete, no ne sum 4uvala za tova lekarstvo. Bolkouspokoiava6to li e ili kakvo?  newsm78 Moge li niakoi da mi obiasni?!?

# 1
  • Мнения: 9 063
Ами да, аз лично го пих когато си премазах палеца на ръката и ми беше отекъл, имаше и съсирена кръв...не бях спала 3 дни, като почнах да го пия ефектът беше 14 часов сън  Embarassed Добро е Wink Зависи обаче за какво точно се пие. Аз се консултирах с форума към all.bg, там ме разпитаха първо каква е контузията, после ми казаха че Арника е подходяща за случая. Ако например нямах подуване, или пулсиране в пръста- лекарството щеше да е друго.

# 2
  • Мнения: 415
Това е хомеопатично лекарство и се пие при травми - счупено, ударено, смазано......Облекчава болката и помага по-бързото зарастване.
Универсално е, различна е само потенцията - т.е. с каква концентрация е - за деца или възрастни. Аз давам на моите деца ARNICA MONTANA 30СН по няколко гранулки /2,3,5/ веднага след травмата /колкото по-бързо - толкова по - добре/ и след 5мин пак, зависи от сериозността на удара. Доволна съм, че даже цицини и синини не им се получават. Гранулите се сипват под езика и се разтварят, 20мин след приема не се пие и яде нищо. На бебето ги разтварям в преварена вода и му я давам с лъжица.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 769
Ползва се и при възстановяване след оперативна намеса или раждане.

Общи условия

Активация на акаунт