пюрета след 8-ия месец

  • 498
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
навършихме 8 месеца newsm44 и искам ве4е да преминем и на други пюренца...досега давах HIPP  за след 4-ия мес. - и всичко е пасирано възможно най-ситно-точно като за 4-ти месец baby_neutral...дайте ми предложения за зеленчукови и месни , плодови пюрета за 8-ми месец, може и 6-ти...предпочитам да са HIPP, NESTLE ,HAME, GERBER, SUNVAL ,SEMPER...   chef

# 1
  • Мнения: 5 299
Веднъж купувах на Семпер с телешко+зеленчуци(май имаше и кус-кус), но всичко беше на много едри парчета и малката не го искаше. Аз съм доволна от тези на Гербер с шунка+зеленчуци и с пилешко Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние се храним с месните (свинско още не хапваме) на Хип и Семпер, както и с плодовите им десерти - за след 8 месеца.
Но нямат зеленчукови освет тези за над 4 месеца, затова зеленчуковите ни са на Нестле-Алете или супа на Нестле с едно сухарче вътре (тези супи са гъсти почти колкото пюре).
Хапва си всичко с апетит.
Опитах да дам плодово на Хаме и месно на Гербер, но не ги хареса.

# 3
  • Мнения: 4 629
Купувам пюретатана Гербер номер 3. Сина ми ги харесва всичките комбинации.  Те са с по-едри парченца и са подходящи именно за деца над 7 месеца

# 4
  • Мнения: 1 645
Аз съм купувала само на Семпер,но те зеленчукови майче нямаха.
Вярно че са на по едри парченца,но аз допълнително ги намачквах с вилицата.

# 5
  • Мнения: 5 370
ХИПП имат голямо разнообразие на месни пюрета след 8 месец - шунка с макарони, телешко, пуешко, пилешко.....в комбинации с картофки, ориз, домати.
Зеленчукови след 8 месец -АЛЕТЕ, СЪНВАЛ, ако не се лъжа.

# 6
  • Мнения: X
На вашата възраст Ния ядеше домашни, едро смлени пюренца, подобни на манджичка, с малко масълце/зехтин и сиренце. Не съм купувала готови.

Общи условия

Активация на акаунт