bebe na 1 mes.i polovina s raztrojstvo?

  • 629
  • 5
  •   1
Отговори
Ot njakolko dni beb4o aka postojanno i ima raztrojstvo ne moga da razbera kakva e prichinata postojanno da go pravi?Tova normalno li e???Imame vaspalenie na y6ite i nosleto neznam da li e ot tova???A mojebi i koremcheto i da e istinalo???Lekarkata mi kaza da i davam jbalki i morkovi mnogo ot rano,no az gi sprjah.Moljavi pomognete mi!
Na njakolko pati akoto i beshe zeleno,no sega e jalto. Cry
Neznam da li ne e i ot mljakoto-tova vazmojno li e.Jademe NAN1
v nachaloto njamashe takiva problemi!!!  Sad

# 1
  • Мнения: 404
Голямата ми дъщеря беше наа 2 мес. когато настина и се започна едно разстройство и повръщане.Тогава нашата педиатърка ни изписа Лечебна хумана и адаптирано мляко за кърмачета "Алфа ре",което се използва за диария.
Но преди да даваш каквото и да било на детето трябва отново да се консултираш с педиатърката на детето.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
И ние с големия рано се сблъскахме с този проблем. Изписаха ни Лечебна храна на Милупа и Рингер през устата. Не чакай дълго,за да се консултираш с лекар-бебетата много бързо се обезводняват.Успех

# 3
  • Мнения: 9
Мота да те посъветвам да спреш ябълката и морковите. Зеленото ако се получава при настинка, така че може и да е от ушетата, но си спомни дали не е имало слуз в акото /не искам да те шашкам, ама си е важно - ние сме си патили/. И най-важното при първа възможност при педиатъра.
Успех, дано се оправите бързо Praynig

# 4
  • Мнения: 1 840
Ако детето е на кърма, няма страшно, ще се оправи - кърмата е най-доброто лекарство и най-подходящата храна за дете с разстройство.  Възможно е да се е получило от настинката и възпалението на ушите. Но разстройство на толкова малко бебе трябва да се следи внимателно и веднага да се взимат мерки, защото може да доведе до обезводняване.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 389
След като имате възпалени уши вероятно имате и антибиотик.Може от него да се полу4и разтройство.Аз в такива случаи давах водичката от сварен ориз.

Общи условия

Активация на акаунт