Учител/ка/ ли си?

  • 445
  • 4
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 639
Не се занимавам с преподаване , но уча българска филология.  Wink
Каква е целта на анкетата?  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 784
Аз не знам как да гласувам. Завършила съм българска и руска филология, но не практикувам и нямам намерение да практикувам.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
последна опция Peace

# 4
  • Мнения: 843
Има ли начин да формулираш въпроса  по - точно.  Не за друго , но отговорите ще са  "да - не"  и то малко.  Не повече от 20...30
    Със същия успех мога да питам " Има ли данъчни" " Има ли полицаи" , " Кои сте лекарите..." и прочие.  Но понеже  отговорът е еднозначен Да  или Не... губи се интерес от други потребители Неучители..,  ...Ако въпросът ти ползва някаква статистическа информация..., да кажем , че повече хора биха се притекли..които искат, въпрос  е  да ти помогнем някак...?  Но така...
  ...
   Преди повече от месец имаше тема кой какво работи.. и то доста обширна...  погледни... има работещи филолози... има и много завършили такива, с друга професия.

И друго...   В Сложна и деликатна тема  да ОДЗ- тата  ако ти отговорят :" Да,  аз съм учителка в   Найсто ОДЗ"  . Подсъзнателно се опитваш да не плюеш ОДЗ - то, щото  форумката е наистина   разкошна!!
   Това е само ПРИМЕР.Може да се случи и с полицията и с данъчните и с магазини.. Всички сме хора.
   боже, че дълго стана, извини ме..Simple Smile)  Дано да е разбрано .
    Не, не съм педагог.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт