ДЕТСКИ РОЖДЕН ДЕН

  • 1 633
  • 6
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 66
Здравейте Мами,

През март дъщеря ми става на 3 години и съм решила да го направим някъде по детските клубове. Тъй като знам, че е необходимо да се направи резервация около месец предварително, реших да направя проучване и да ви помоля да споделите вашите лични впечатления от детски партита, на които сте били. Ние сме били на рожден ден в MacDonald's и  KFC и определено ворите печелят по точки.

# 1
  • Мнения: 2 978
КВ. "ОВЧА КУПЕЛ"

Кафе, сладкарница

"Ая" -бл.414
Приятно място с възможност да се седне вътре и вън. Отвън масите са разположени на етажи. На 4-5 м от масичките има оградено площ с пързалка, люлка и пясъчник. Децата могат да играят и същевременно да са в полезрението на родителите си.

ЦЕНТЪР

Ресторанти, пицарии

"Гудис"
площад "Света Неделя" 3, срещу Шератон
тел.: 02/ 980 88 47
Има детски кът. Предназначената за игра стая се намира в зоната за непушачи. Няма видимост от зоната за пушачи.

Пица "Хът"
ул. "Гурко" 62 , в близост до Спортната палата
тел.: 02/ 986 67 17
Разполага с детски кът - предназначената за игра стая се намира посредата на пицарията. Има масичка със столчета и играчки.



Пицария "Мис Каприз"
ул. "Кракра" 2А
тел.: 02/ 946 10 90
Разполага с детски кът.

КВ. "КРАСНО СЕЛО"

Пицарии

"Ригаци"
ул. "Хубча", бл. 195
Разполага със стая за децата с играчки и TV. Подходящо за деца над 3г.

КВ. "БЕЛИТЕ БРЕЗИ"

Кафе, сладкарница

"Пчела"
бл. 3, откъм бул. "България"
Има салон за непушачи с детски кът.

КВ. "БАНИШОРА"

Кафе, сладкарница

"Чими"
ул. "Братя Миладинови" 100 (зад II градска болница)
тел.: 02/ 931 52 00
Има детски кът, подходящ за деца от 2 до 10 год. Има надуваем замък-батут, пързалка, басейн с топки и много играчки.

КВ. "ГЕО МИЛЕВ"

Кафе, сладкарница

Детски микро-парк "Пинокио"
ъгъла на ул. "Съединение" и ул. "22 септември" в близост до пазар Ситняково
Може да се седне вътре и навън. Има много играчки за децата, пързалка, колички.

ЖК "МЛАДОСТ"

Ресторанти, пицарии

Пицария "Мис Каприз"
Младост 1, до бл.64
Има детски кът.


Знам, че и в Патиланци организират партита:

жк "Младост" 3, бул."Филип Аврамов"
работно време: 10:00 - 21:30ч., без понеделник
тел.: 02/974 48 39, 974 49 63

Детски парти клуб "Ментов носорог" - http://marti-online.com/nosorog/

Почасова занималня с детски кът, обособен според възрастта и интересите на децата, организиране на партита.
ж.к. "Стрелбище", бул. "Петко Ю. Тодоров", бл. 4
тел.: 02/ 958 99 89
работно време: 9:00 - 21:00ч.

Детски парти клуб "Патета" - http://www.pateta-bg.com

Почасово гледане на деца, куклен театър, организиране на детски партита, кафе кът за родители.
кв. "Лозенец", ул. "Русалийски проход" 13
раб. време : всеки ден от 9:00 до 21:00ч.
тел.: 088 823 43 80, 088 860 30 63


Влез също и във форума "Нашите деца" там доста често се обсъждат такива теми Peace

# 2
  • софия
  • Мнения: 66
Благодаря много за информацията.

# 3
  • Мнения: 10 758
Детски клуб "Мики Маус" - www.mickey-mouse.hit.bg

Място за игри и забавления, занимания, танци и песни. Разполага с 2 големи стаи с много играчки: пързалки, люлки, много играчки, различни занимателни игри.
цени: за 1ч. - 2лв.; за 2ч. - 4лв.
ул. "Княз Борис I" 58, партер до църквата "Свети Георги"
раб. време: 10:00 - 20:00 ч.
тел.: 02/954 11 10
Банишора, бл. 40В
тел.: 02/ 931 00 59
Поне 10-тина пъти съм била там и с 2 ръце гласувам за тях.Момичетата страхотно се държат с децата.
Разгледай и тук , може да има и нещо друго, което ВИНИ е пропуснала.

# 4
Здравейте Мами,

През март дъщеря ми става на 3 години и съм решила да го направим някъде по детските клубове. Тъй като знам, че е необходимо да се направи резервация около месец предварително, реших да направя проучване и да ви помоля да споделите вашите лични впечатления от детски партита, на които сте били. Ние сме били на рожден ден в MacDonald's и  KFC и определено ворите печелят по точки.
Изида съм, но не ми се регва.
Исках да те попитам - От кой КФЧ имаш добри впечатления? И на нас ни предстоят 3 годинки...
Благодаря!
А! Ако можеш опиши с няколко думи впечатленията си, както и сравнението с МакДо, ще ми е от помощ.

# 5
  • софия
  • Мнения: 66
Извинявай, че малко късно отговарям, но сега прегледах темата отново. Става въпрос за KFC  на Лъвов мост и МакДоналдс на бул. Сливница и Орион. В Мак стаята за рожден ден е един фургон извън основната сграда, супер тясно е , единственото което направиха беше да им надуят балони  и караоке да говорят с различен глас - като момче, като моми4е, като извън земен, но за деца на 3 години, според мен не е подходящо, просто оствиха децата сами да се забавляват, то поне да беше широко да тичат и играят, а то като коридор. Тортата беше от тях, нещо като парфе и подарък за рожденика - молово и блок за рисуване. Докато в този KFC като си в стаята все едно че си в подводница, при пирстигането на децата им нарисувха личицата, после една след друга различни игри - пъзел от тези меките с буквите, танцуваха, конструктор, хвърляха стрелички, ловиха патета, и накрая тортата, която си носеха родителите - по 7 лв на дете , който вклщючват детско меню с играчка и забавленията от каката. Аз доста се рових, установих че като цени навсякъде е еднакво горе - долу, ходи и в новият Мики Маус в Банишора, защото много ми гио похвалиха, но не ми хареса като обстановка, малки, тесни помещения с много виско таван. За сега май съм се спряла на СофияЛенд ,защото поне стаята е огромна и светла, ще проверя и в Арена. Весело  прекарване на рожденият ден!

# 6
  • Мнения: 504
Благодаря ти, много ми беше полезна информацията.
Разгледах КФС -даже попаднах на РД, но имаше само една празна стая, а кака забавляваше дечурлигата. Дано случаят не е такъв, че да зависи от каката колко ще се забавляват малчуганите, защото тази в ДД миналата година беше скръъъб ... Sick Носеше едни миниатюрни магнитни рибки да ловят 2 - годишните... И песнички, толкова. А! Нарисува на 2 деца, едното даже не беше от нашия РД, по една звезда на ръката...

Много ми хареса в Мики Маус, първият.

Общи условия

Активация на акаунт