Капсули Фитовал?-а страничен ефект?

  • 15 923
  • 8
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
 Някоя мама пила ли ги е и доволна ли е? Аз днес си ги купих и ги започнах,ще ги пия по две на ден. Преди време бях си купувала някакъв лосион на Фитовал,бях много стриктна/като никога/,но не забелязах ефект Confused
Доста хора ми похвалиха цялата серия и аз реших да пробвам?
Споделяйте опит..... Praynig

Момичета, откакто пия тези капсули имам страхотни стомашни болки. Cry Дали това е някакъв страничен ефект или просто имам друг проблем и трябва да отида на лекар?

п.п. Сега видях,че Ревалид са пуснали балсам за суха коса,дали е добър за цената от 13 лв.?

Последна редакция: сб, 14 яну 2006, 09:49 от Иренка

# 1
  • Мнения: 120
Миналата година страдах ат алопеция(гнездов косопад) и лекаря ми изписа Фитовал-капсулите и шампоана и при мен имаше ефект(и фризьора ми каза че ми се е сгъстила косата).Даже и сега си ги взимам да ги пия като забележа че започва да ми капе в повечко косата,но трябва да се пият поне два-три месеца .

# 2
  • Мнения: 5 140
Иренка , каква им е цената на капсулите? Rolling Eyes Embarassed

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка , каква им е цената на капсулите? Rolling Eyes Embarassed

Купих ги за 7,80 лв.  60 капсули са. В зависимост колко ти е увредена косата пиеш по 1,2 или 3 на ден. Пише си в упътването. Аз се спрях на 2 , защото косата не ми е капеща и т.н. , но ми доста изтощена и малко отгоре изгоряла след последната несполучлива намеса на некадърна фризьорка Close

На KRKA са и отзивите не са лоши. Цената е доста прилична на всичките им продукти според мен. Лосиона за който споменах по горе беше и той към 7-8 лв. А имат два шампоана единия е 2,20 лв. , а другия е 4,40, но малко,по малки разфасовки. Като привърша сегашния ще си купя и шампоана.

Последна редакция: пт, 06 яну 2006, 23:28 от Иренка

# 4
  • Мнения: 5 140
Тяхните шампоани бяха хубави нали?
А другият ми въпрос, моята коса ми пада доста, защото сега е по дългичка отколкото я нося по принцип, та мисълта ми е мога ли да ги пия например за това.
Мерси Иренка много си мила, обичам те!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Тяхните шампоани бяха хубави нали?
А другият ми въпрос, моята коса ми пада доста, защото сега е по дългичка отколкото я нося по принцип, та мисълта ми е мога ли да ги пия например за това.
Мерси Иренка много си мила, обичам те!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

Ми да. То си е един вид подхранване.
И за шампоаните са ми лазвали, че са много добри, но тях още не съм ползвала и не мога да изразя мнение.

Чувствата са взаимни Wink
п.п. Дай най-накрая да се запознаем.

# 6
  • Мнения: 5 140
Малко офф

Ще трябва да измислим нещо по въпроса.
Съгласна съм с предложението и ще се радвам.  bouquet Heart Eyes Hug

# 7
  • Мнения: 442
ползвала съм и шампоана и съм пила капсулите. беше отдавна и вече не помня какво стана. май-трябваше да ги спра, защото забпеменях с първото си дете. помня само, че трябваше да се пият след хранене. аз не знаех и ги пиех сутрин рано, преди да тръгна на работа. и се почваха едни позиви за повръщане, едно чудо ... докато някой не ми каза, че не бива на гладно Naughty та така... иначе шампоанът не е лош, наистина косата става много хубава - с блясък, жива. но няма особено приятен аромат (малко на катранен шампоан напомня миризмата)

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Пия ги от една седмица от тогава ме боли много стомаха. Само че тогава се застъпиха с една диета и аз сега незнам дали си направих нещо на стомаха с диетата или е страничен ефект от Фитовала. Нека някой, който ги е пил да каже как са му действали хапчетата. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт