Видеокамера Sony

  • 828
  • 6
  •   1
Отговори
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Помагайте.......... Wink
Може ли някой да ми даде инфо за тази видеокамера -Sony DV 7000F
единственото, което намерих е това
това
Предлагат ми я  и искам да разбера дали е изгодно и дали е добра, а май в БГ я няма Sad
Бях пуснала темата в клюкарника ама се усетих, че не и е там мястото Crazy

# 1
На каква цена ти я предлагат?

# 2
  • Мнения: 10 570
Ние се колебаехме между Сони и Канон. Оказа се, че е хубаво да си купиш по-голяма и мощна батерия, за да снимаш по-дълго и камерите на Сони работят само с техни оригинални батерии, които са доста скъпи. За съжаление само това мога да ти кажа.

# 3
  • Мнения: 97
Ами и аз колкото мога да ти помогна.Според мен това не е пълноценна камера,а е 4 МП фотоапарат с функция видео 320х240 пиксела,10 кадъра в секунда,и мисля,че записва само на мемори карт,т.е ти трябва памет 512 МВ за 1-ночасов филм.А за цената с фукциите,които предлага трябва да е до 400лв.За снимане на качествен филм ти трябва 800 000 пиксела и 25 кадъра в секунда.
Ако нямаш цифров фотоапарат-да купи си я,но за камера мисля,че нестава.
Това разбира се е моето мнение. Wink

# 4
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
На линка, който си дала, става въпрос за TEC, а не за Сони.
Ако ще е за около 300 лева пак е много, дори и за цифров фотоапарат, защото няма оптично увеличение.
Матрицата е със сраввнително добри мегапиксели, но това не означава непременно,
че качеството на снимките ще е добро, защото пикселите може да са  сбутани на малко пространство.
Общо взето, повечето дигитални фотоапарати правят и видеозапис, но качеството е далеч под това на видеокамерите - тази машинка направо ще ти записва в AVI формат, а не DV.
Прецени добре, но за този модел аз не бих дала повече от 200 - 250 лева.

# 5
  • Мнения: 97
А то не било и Sony даже,така че наистина 200-250лв най-много Peace

# 6
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета истински съкровища сте. Hug Hug Hug Hug....Щях да си дам парите на вятъра.Едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт