Помощ- МУСТАЦИ !?

  • 723
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Здравейте мили, момичета!
До сега винаги сте ми помагали със съвети, за което   bouquet
Този път въпроса ми е за гадното окосмяване над горната устна. В последната година майка ми се сдоби с тази екстра. Тя е много поддържана жена, млада е работи с хора и това направо я побърква. Единственото, което и предлагат, като алтернатива в Перник е коломаска, но ефекта от тази процедура е крайно незадоволителен. Не само защото е временен, а и майка ми е с много чувствителна и нежна кожа на лицето и след процедурата се сдобива с тежък обрив, протрита кожа и напукани капиляри...
Моля ви, дайте ми съвет къде да я заведа, за да и върна самочувствието. Искам да и ги махна завинаги. Зная, че един такъв подарък ще я зарадва много.
Ааа, и щях да забравя, какво да предпочета лазер или фотоепилация?
Благодаря ви, предварително!

# 1
  • Мнения: 2 863
Потърси къде в Сф има лазерна или фото епилация, резултата не е чак за цял живот(както ще ти кажат) но значително намалява окосмяването, това са т.нар. IPL апарати.... но все пак за да се появи окосмяване в тази възратс е вероятно да има хормонални изменения и със сигурност ще ви препоръчат да направите изследвания, защото ако това е причината за окосмяването, не може да очаквате добър резултат от такава епилация. Неприятното е, че за да е ефективна процедурата, космите не трябва да са обработвани с коламаска или пинсета поне 2 седмици(дори месец).... а това е много време, и е трудно да се подържа добър вид...НО те ще ти обяснят... в Сф някъде на площад Македония имаше такъв център newsm78

# 2
  • Мнения: 2 142
Jaly1, благодаря ти за отговора. Майка ми си е правила хормонални изследвания, разбира се. Но не вярвам, че като стана на 49, вече трябва да се примиря , че не мога да бъда крисива. Смятам, че една жена може да бъде красива с всяка възраст и трябва да се стреми към това. Дори и ефекта да е временен, ако е по-добър от този на колото, мисля , че е по-добре.
Интересува ме, дали някой има опит или поне впечатления за някой от козметичните центрове, които предлагат тези услуги. Все пак в София са много, затова търся мнение.

# 3
  • Мнения: 666
 Фотоепилация или лазер - скъпо е но има ефект при това дълго траен

# 4
  • Мнения: 2 863
Виж по на долу има  подобна тема за фотоепилацията, момичетата са дали и адреси...

Общи условия

Активация на акаунт