Радостта ми беше за кратко!

  • 1 748
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Здравейте отново!
До преди няколко дена споделих радостта си с Вас, а сега искам да споделя и мъката.
Днес сутринта прокървих, болеше ме и имах контракции на матката.
 Weary
Отидох на преглед и се оказа, че каквото е имало вече го няма.
Не мога да опиша как се чувствам - едновременно ми е тъжно и много ме боли и в същото време съм ядосана, че и този път нищо не се получи. А толкова бях близо.
Не знам какво ще правя сега.   newsm45
Може би ще изчакам да ми свърши и ще отида на преглед в София за да видят как са нещата. Искам да си направя и имунологични изследвания. Явно при мен има някакъв проблем със задържането.
Благодаря Ви, че Ви има и че сте с мен!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Писах ти в другия форум и за да не се повтарям   remybussi.Бъди силна, знам че ще успееш.

# 2
  • Мнения: 3 011
Лили, незнам какво да кажа. Всяка една дума тук е просто слаба. Знам как се чувстваш, дано по-скоро се възстановиш психически. Освен да поплача с теб друго незнам какво да кажа???????????? Cry

# 3
Лили,разбрах,че си от Варна.Защо не пробваш при д-р Маркова.Там има по големи шансове,отколкото в София.

# 4
  • Мнения: 3 011
Лили,разбрах,че си от Варна.Защо не пробваш при д-р Маркова.Там има по големи шансове,отколкото в София.

И аз мисля като теб olianata , но Лили май е ходила при доцентката и май е разочарована, незнам де...........

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 186
О Лили  Hug Hug Hug
Ужасно съжалявам!
Направи изследвания и ще видиш, ще стане!!!!

# 6
  • Мнения: 1 612
Аз бях пациентка на доц. Маркова, но тя ми отказа инвитро по касата, а аз нямам възможности да си плащам и лекарствата.
Със сигурност няма да се откажа!
Ще се боря докрай!

# 7
# 8
  • Мнения: 133
Съжалявам! Weary
Не се  предавай и гледай все напред!
Всичко хубаво става бавно!
Успех newsm10

# 9
  • Мнения: 313
Лили,съжалявам за това,което ти се е случило Weary.Стискам ти палци съвсем скоро вдичко да бъде наред, кураж Praynig  bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 841
Много съжалявам и чудесно те разбирам, но повярвай ми, времето лекува всичко, знаеш че го казвам от скорошен опит. Ще ти мине и рано или късно ще забравиш болката. Съвсем скоро ще се радваме на красиви и здрави бебоци.
МНОГО СИЛНО ТЕ ПРЕГРЪЩАМ spoko

# 11
  • Мнения: 1 612
Реших да се заема здраво с работа за да не мисля.
Пък и парички ще трябват за втората процедура.
Благодаря още веднъж за подкрепата!

# 12
  • Мнения: 1 959
Я горе главата и не се очайвай аз също имам едно ICSI неуспрешно и точно преди коледа няма да ти кажа аз как се чуствах навсичкото отгоре си и плащах абсолутно всичко ама не се отчайвам другата седмица съм пак на доктор и ще видим кога ще трябва да почвам всичко от начало защото имам само 1 замразен ембрион който не е достатъчен.Така че горе главата всяко зло за добро,другия път ще стане че може и две да са newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • Мнения: 164
Много съжелявам за случилото се с теб, но не се отчайвай и смело на напред.Ти казваш, че доктор Маркова ти е отказало инвитро по здравната каса и защо ти от колко години се бориш с стерилитета нямашли всичко което се изисква .При мен ми правиха инсеминация в София клиниката на Щерев но нищо не се получи и ми предложиха инвитро от касата защото имам три последователни  неспукани фолекула.Казаха ми, че отговарям на всичко което изисква здравната каса и ако реша да подам документи  ме спряха много неща:липса на осигоровки, липса на малко средства защото е доста разстоянието от София до нашия град и като си сметнахме даже и от здравна каса ще ни трябват около 4000лв. за всичко -лекарства пътни ,престой в клиниката а там е много скъпо

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Съжалявам и аз мила !
Кураж..., гледай напред .... и дано не закъснее успеха !
Прегръщам те !

Общи условия

Активация на акаунт