как мога да облекчавам цистита по време на кърмене

  • 405
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте мами!
Циститът пак ме подхваща нали е и зима. Мечо грозде четох че не е хубаво. Въпреки че го пих по време на бременност, по лекарско предписание. Вие как се псравяте?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
По време на бременност мечото грозде може - за кърменето обаче липсват данни доколко някои вещества преминават в кърмата и затова не го препоръчват.
Аз лично съм взимала Цистон - и ми свърши работа заедно с основните неща - здраво наливане с течности (по една чаша вода се изпива след всяко ходене до тоалетната),сок от касис (или билкови таблетки с касис или червена боровинка,ако намериш - има в дрогериите на Лечител например).
Може да пуснеш едно търсене в старите теми - някъде споменаваха за едно билково лекарство,което е алкохолен извлек от някакви билки и ставаше за кърмачки - за съжаление не помня името.
Бързо да минава Grinning

# 2
  • Мнения: 479
Много е важно И кръста ти и краката да са винаги на топло - по рефлекторен път въздействат на отделителната система

# 3
  • Варна
  • Мнения: 148
По съвет на гениколог - може да пиеш но-шпа за болките, да си натоплиш краката в гореща вода и да стоиш и спиш с дебели чорапи  Simple Smile Ами това е - при мен се получи и се оправих! Не съм пила други лекарства, но личната ми лекарка ми каза в краен случай да пия Оспамокс.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 439
Благодаря ви!
То с това кърмене кръста ми все е гол...кога ще дойде лято:)

Общи условия

Активация на акаунт