Мезе за джин?

  • 12 464
  • 8
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
С кумата си правим едни коктейлчета с джин, които много ни се услаждат: 1 част джин, 1 част сок от грейпфрут, 1 част сок от червен портокал, 1 част тоник, 2 коктейлни черешки, 2 кубчета лед, сламка.

Въпросът ми е какво мезе върви с това, освен ядки, имате ли идеи? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 6 243
Аз на туй нещо само зелени маслини му слагам...С чушчицата вътре.

Това "мезе" със сигурност ще е някоя гъзария, а не нещо като за наяждане. Може би и шоколадови трюфели newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 011
И на нас с любимия много ни се услаждат коктейлчетата с джин, но засега сме само на джин с тоник. Но идеята на Ерика е много добра:) Ние си ги пийваме със зелени маслинки с чушка или с ония дребните кръгли солетки дето ги продават по много в един пакет (не си спомням марката).

# 3
  • Мнения: 5 228
Солени бисквити и маслини.

# 4
  • Мнения: 220
Джинът ми е любимото питие и "вечното" ми мезе към него е плодова салата или просто нарязани плодове (най-подходящи са цитрусовите - портокал, грейпфрут, киви и банан). Наздраве!

# 5
Джинчето върви с маслинки с аншуа, продават се готови консерви, макар че лично аз го предпочитам и с някакви ядки или със маринована сьомга с подправки - има я във всички рибарски магазини в различни варианти.

# 6
  • Мнения: 1 629
И аз залагам на зелените маслинки, но от тези с бадемчето вътре Grinning

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Лимон, нарязан на филийки (филийката на половина), овалва се в кристална захар и се пъха в хладилника за час поне, да изтръпнат лимоните Wink. Чудесно мезе за джин. Аз лично не си падам по джина.
Знам го от бащата на една моя приятелка, бог да го прости Praynig, той си пийваше по малко джин с тоник.

# 8
  • Мнения: 1 629
О, сега се сетих какво много ми харесва с джинче - хапки от синьо сирене и ананас, набучени на клечка, мляссс

Общи условия

Активация на акаунт